31 бер. 2023

Проект «СпівДія заради Дітей»

«СпівДія заради Дітей» — це безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими.
31 бер. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти у 2023 році здійснюватиметься з 3 квітня по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року у відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженогонаказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367.
30 бер. 2023

ЯК ПРОЖИВАТИ НЕГАТИВНІ ЕМОЦІЇ ПІД ЧАС ВІЙНИ: ПРЕЗЕНТОВАНО НОВЕ ВІДЕО У МЕЖАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я

Стримування почуттів може здаватися єдиним способом сприймати щоденний плин жахливих новин. Проте постійне емоційне завмирання часто призводить до розвитку хронічних захворювань та психічних порушень.

30 березня - День олівця

День олівця заведено відзначати щорічно 30 березня. Саме це число у 1889 році вважалося днем народження писемного інструменту. Слово «олівець» походить від старої назви свинцю – «олово». Саме з цього матеріалу було виготовлено перший письмовий інструмент. Свинець був не надто зручним, бо залишав блідий слід на папері. Тоді було вирішено використовувати у письмовій справі графіт, який малював виразніше та відразу впадав у око.

30 березня - День прогулянки в парку

День прогулянки в парку є неофіційним святом, яке відзначається щорічно 30 березня. Подія присвячена возз’єднанню людини та природи.
29 бер. 2023

Участь у літературному марафоні “Книги, що надихають”

Березень багатий на визначні події для книголюбів і всіх, хто щодня опановує мистецтво слова: 3 березня – Всесвітній день письменника, професійне свято літераторів; 20 березня – Всесвітній день казки; 21 березня – Всесвітній день поезії, свято словесної чуттєвості й довершеного вміння кількома словами висловити невисловлюване.
29 бер. 2023

29 березня - Всесвітній день фортепіано

Щороку, 29 березня, Всесвітній день фортепіано об’єднує прихильників цього музичного інструменту по всьому світу. Серед завдань цього свята – звернути увагу на красу звучання фортепіано та заохотити музикантів різного віку та різного рівня та здібностей грати у громадських приміщеннях.
28 бер. 2023

НА УКРАЇНСЬКОМУ ТЕЛЕБАЧЕННІ ВИХОДИТЬ МУЛЬТСЕРІАЛ ПРО ПОТРЕБИ ДІТЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ В УМОВАХ ВІЙНИ

Сьогодні, 27 березня 2023 року, на українському телебаченні виходить продовження всесвітньо відомого дитячого мультсеріалу «Вулиця Сезам» (Sesame Street’s) від анімаційного освітнього проєкту «Sesame Workshop», що став партнером Всеукраїнської програми ментального здоров’я.
27 бер. 2023

27 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ

27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день став справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів дітлахів.
24 бер. 2023

Міжнародний день досягнень

24 березня кожного року світ відзначає Міжнародний день досягнень (або Міжнародний день відмінників). Це свято цілеспрямованих, амбіційних та впевнених у собі людей.