24 бер. 2023

Міжнародний день досягнень

24 березня кожного року світ відзначає Міжнародний день досягнень (або Міжнародний день відмінників). Це свято цілеспрямованих, амбіційних та впевнених у собі людей.
23 бер. 2023

Весняний благоустрій "Розквітай. наш любий садочку"

«Розквітай, наш любий садочку» – під таким гаслом 23 березня 2023 року проходить весняний благоустрій та санітарне прибирання території ЗДО 66.
23 бер. 2023

ЗАНЯТТЯ З КОНСТРУКТОРОМ, РУХАНКИ ТА ДОСЛІДИ: ОНОВЛЕНО МАТЕРІАЛИ У РУБРИЦІ «СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ»

Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

До уваги батьків!

Шановні батьки майбутніх дошкільнят! Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації своїх дітей до КЗ "ДНЗ №66" на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти

До уваги батьків!!!

Відкриття ще одного ІРЦ в Харкові.
22 бер. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Дата початку приймання заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року – 3 квітня 2023 року.
21 бер. 2023

Всесвітній день поезії

Це свято було запроваджено у 1999 році на 30-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Вперше воно відзначалося в Парижі, де розташована штаб-квартира цієї міжнародної організації.
21 бер. 2023

21 березня кожного року світ відзначає творче професійне свято – Міжнародний день лялькаря.

Від майстерності лялькарів залежить загальна атмосфера та успіх вистави. Театр ляльок – це давнє мистецтво. Попри стереотипи, театр ляльок активно демонструє вистави й для дорослих, а не лише дитячі казки. В Україні перший театр ляльок з’явився ще у 1921 році в Чернігові, наразі на території країни їх близько 30. Українці люблять створювати традиційні ляльки у фольклорному стилі.
20 бер. 2023

20 березня Всесвітній день казки

«Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумними, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони стали ще розумнішими, то читайте їм більше казок» Альберт Ейнштейн Любі діти! Читайте казки та легенди, нехай вони живуть серед вас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити.
20 бер. 2023

20 березня, в день весняного рівнодення, в світі відзначають День Землі.

Мета свята - привернути увагу громадськості до нашого спільного дому - планети Земля, нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. Це свято є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує. В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.