22 квіт. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

В молодшій групі "Бджілка" проведено заняття Нараз'ян Л.А. з правил безпечної поведінки при чищенні зубів
21 квіт. 2021

Увага діти на дорозі!
20 квіт. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

В усіх вікових групах були проведені заняття з основ безпеки життєдіяльності
19 квіт. 2021

Міжнародний день пам'яток та історичних місць - відзначається щороку 18 квітня.

В усіх вікових групах були проведені заняття до Міжнародного дня пам'яток та історичних місць.
16 квіт. 2021

"Гілка яблуні"

Заняття з малювання в молодшій групі №2 "Бджілка", вихователь Нараз'ян Л.А.
12 квіт. 2021

Заходи до Дня авіації та космонавтики

12 квітня у закладі пройшли тематичні заняття до Дня авіації та космонавтики
10 квіт. 2021

Шановні батьки! Зверніть увагу!

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова
7 квіт. 2021

Розвага до Всесвітнього Дня здоров'я "Хто здоровий, той сміється,все йому в житті вдається"

Здоров'я - це найбільша цінність, це те, без чого людина не може бути щасливою. Саме тому, з метою залучення дітей до здорового способу життя, 07.04.2021 року в нашому закладі дошкільної освіти проведений "День здоров'я".
4 квіт. 2021

Шановні батьки! Зверніть увагу!

05 квітня 2021 року учні 1-4-х класів повернуться до звичайних занять у класах, а учні 5-11-х класів навчатимуться за дистанційною формою навчання у зв'язку з високим рівнем захворюваності.
1 квіт. 2021

День сміху в дитячому садочку " Хай луна веселий сміх"

1 квітня - одне з найулюбленіших свят дошкільнят нашого садочку і вже стало доброю традицією відзначати день сміху. Найголовніше, вважають вихователі - подарувати малюкам гарний настрій, щоб, подорослішавши, вона згадували ці щасливі хвилини.