6 квіт. 2023

6 квітня -Міжнародний день спорту

Свято було запроваджене представниками ООН з метою звернути увагу людства на важливість спорту та спортивних змагань для розвитку людства та створення мирних відносин. Спортивна активність – це запорука здоров’я та добробуту, а об’єднання різних націй навколо спортивних подій сприяє миру на нашій планеті.
5 квіт. 2023

11 КВІТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕЛИКОДНЯ ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ

1 квітня 2023 року Науково-методичний центр ВФПО організовує для студентських та педагогічних колективів усіх закладів освіти онлайн-захід «Великодня подорож Україною». Головна мета – популяризувати історію петриківського розпису на писанках, показати унікальність, неповторність писанок українських регіонів, а також продемонструвати опішнянський посуд, який виготовляли вручну й прикрашали різноманітними оберегами і символами та використовували на великодні свята.
4 квіт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року.
4 квіт. 2023

Увага!!1 Як впоратись дитині з панічними атаками

Через жахливі події сьогодення діти можуть бути наляканими і періодично відчувати напади панічних атак. Перший крок до їхнього подолання — дізнатися причину. Запитайте в дитини, як вона почувається та що викликало в неї тривогу. Якщо ваша дитина втрачає контроль через панічну атаку, то дитині потрібно допомогти «заземлитися». Ось, що ми можете зробити
3 квіт. 2023

Увага!!! Замасковані вибухові пристрої!

Неуважність та нехтування правилами безпеки можуть вартувати вам життя!
3 квіт. 2023

Всесвітній день водних тварин

3 квітня відзначається Всесвітній день водних тварин (World Aquatic Animal Day (WAAD)) – щорічна подія, присвячена виключно водним тваринам. Метою цього дня є поширити інформацію про цих, часто забутих диких тваринах, які мешкають у воді чи поблизу неї. А це не тільки риби, восьминоги, корали, кити та дельфіни. До цієї групи входять полярні ведмеді, пінгвіни, а також земноводні та морські птахи.
2 квіт. 2023

Марафон «Від серця до серця»

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят у фото- та відеороботах повідати, як вони та члени їхніх родин протягом квітня підтримували наших героїв-захисників (і тих, які несуть службу, і тих, які перебувають у шпиталях та проходять реабілітацію), рятувальників, медиків, людей із соціально вразливих категорій тощо. Можливо, хтось пектиме паски перемоги та домашніми смаколиками підніматиме бойовий дух захисників, хтось запалить вогонь надії та натхнення, написавши вірш, зробивши та передавши оберіг, іграшку або листівку з побажаннями миру, тепла, світла, перемоги та скорішого повернення до рідних домівок. Головне – зробити це з серцем і душею.
2 квіт. 2023

Міжнародний день дитячої книги

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає День дитячої книги. Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості.
1 квіт. 2023

Міжнародний день птахів святкуємо в закладі дошкільної освіти

В Міжнародний день птахів усі охочі розвішують будиночки та годівниці для пернатих. 1 квітня – це день зустрічі пташок, які прилітають з теплих країв та день подяки за старанну працю орнітологам, адже саме вони знають про птахів усе.
31 бер. 2023

Як допомогти дітям пережити емоційне навантаження

Підтримка батьків та дітей під час війни