25 квіт. 2023

Чілдрен Кінофест запрошує юних режисерів та режисерок до участі у Конкурсі короткометражних фільмів, знятих дітьми.

З 30 червня до 9 липня в Україні проходитиме 10-й Чілдрен Кінофест – кінофестиваль для дітей і підлітків. Цього року подія відбуватиметься в гібридному форматі. Фестивальні покази триватимуть одночасно в кінотеатрах 10 міст України (Київ, Львів, Ужгород, Вінниця, Житомир, Чернівці та інші), а для онлайн-перегляду організатори готують спеціальну ювілейну програму. Це буде добірка фільмів-переможців Чілдрен Кінофесту попередніх років. Покази в кінотеатрах та онлайн безоплатні за умови попередньої реєстрації.
25 квіт. 2023

Щорічно 25 квітня відзначається екологічна подія – Всесвітній день пінгвінів.

Дата святкування обрана на честь дня початку міграції тварин на північ задля продовження роду.
24 квіт. 2023

Освітяни закладу дошкільної освіти долучилися до наведення ладу у сквері «Дзеркальний струмінь»

24 квітня 2023 року вільні від основної роботи освітяни Київського району долучилися до наведення ладу у сквері «Дзеркальний струмінь». За підтримки та участі голови адміністрації району Неллі Казанжиєвої та КП «Харківзеленбуд» було пофарбовано 68 садових лавок у цьому сквері.
24 квіт. 2023

Про напружену епідемічну ситуацію в Харківській області щодо захворюваності на COVID-19

Епідемічна ситуація в Харківській області щодо захворюваності на COVID-19 залишається напруженою. Так, протягом березня 2023 року в Харківській області зареєстровано 1667 випадків захворювання на COVID-19, за період з 10 по 16 квітня 2023 року-659 лабораторно підтверджених випадків захворювання.
23 квіт. 2023

ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПСИХОЛОГА ВІДБУДЕТЬСЯ ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ПСИХОЛОГІЯ В ЖИТТІ ДИТИНИ, РОДИНИ, УКРАЇНИ»

3 квітня 2023 року до Всеукраїнського дня психолога відбудеться практичний вебінар на тему «Психологія в житті дитини, родини, України» за участю заступника міністра освіти і науки України Андрія Вітренка.
22 квіт. 2023

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

Задля того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями:
21 квіт. 2023

Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності

21 квітня кожного року відзначається Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності. Свято з’явилось у 2002 році, а у 2017 році Організація Об’єднаних Націй проголосила його міжнародним днем.

День вдячності волонтерам

Сьогодні, 20 квітня 2023 року, в Україні та світі відзначають День вдячності волонтерам. В Україні волонтерський рух зародився у 1990-х роках і був офіційно визнаний 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів. Метою Дня вдячності волонтерам є привернення уваги суспільства до волонтерської діяльності, подяка волонтерам за їх відважність, доброту, безкорисливість та щиру допомогу військовим, людям, які опинились в скрутному положенні, дітям, тваринам.
20 квіт. 2023

GOOGLE У СПІВПРАЦІ З МОН І МІНЦИФРОЮ ЗАПУСКАЄ ОНЛАЙН-ГРУ «INTERLAND: БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ»

Сьогодні, 17 квітня 2023 року, Google Україна у співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації запустили українськомовну версію онлайн-гри «Interland: Безпека дітей в Інтернеті». Гра доступна на будь-якому пристрої
20 квіт. 2023

ВПРАВИ З МАТЕМАТИКИ ТА ВІДЕОЗАНЯТТЯ З МИСТЕЦТВА: ОНОВЛЕНО РУБРИКУ «СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ»

Команда Міністерства освіти і науки додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати під час спілкування з дітьми дошкільного віку.