18 квіт. 2023

Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 05 травня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 105 річниці від дня народження Василя Сухомлинського «Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу» (лист ІМЗО від 31.03.2023 № 21/08-501).
17 квіт. 2023

Поради для батьків

Під час подорожі найкращій час для розвитку з Розумниками
17 квіт. 2023

День пожежної охорони України

Кожного року 17 квітня Україна відзначає офіційне професійне свято – День пожежної охорони.
16 квіт. 2023

З Великоднем!

Вітаємо Вас зі святом Великодня!
15 квіт. 2023

ВІДБУЛАСЯ СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ «КООРДИНАЦІЯ. СПРОМОЖНІСТЬ. СТАЛІСТЬ» ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»

1-12 квітня 2023 року у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» відбувся воркшоп «Координація. Спроможність. Сталість» за участю заступника міністра освіти і науки Андрія Вітренка.

Великодній ярмарок

Великодній ярмарок відбудеться в суботу, 15 квітня, на першому поверсі торгово-розважального центру «Нікольський».
14 квіт. 2023

СІЙМО ДОБРО! ПРАЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ!

Харків завжди був, є і буде найкращим. Під час повномасштабного вторгнення харків'яни, як ніколи разом. Так працівники закладу дошкільної освіти 66 Харківської міської ради, Київського району, все роблять, щоб ,як швидше дітки повернулися в садок, щоб харків'яни повернули до своїх домівок.
14 квіт. 2023

«ВЕСЕЛІ ДРУЗІ» В ДОШКІЛЛІ: У КВІТНІ СТАРТУЄ ШВЕДСЬКА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕМОЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

12 квітня 2023 року презентували шведську програму соціально-емоційного розвитку «Веселі друзі» для дітей від 3 до 9 років «Peppy Pals – Веселі Друзі», яку реалізуватиме фундація «The LEGO Foundation» спільно з МОН.
13 квіт. 2023

Патрон рятує родину від пожежі: вийшла нова серія мультсеріалу про пса з ДСНС

П’ятий епізод називається “Пожежа” і присвячений правилам пожежної безпеки. Улюбленець дітей Патрон рятує мишачу родину від вогню разом із Татом Мишеням, адже “українські батьки дуже відважні і завжди захищають свої родини і своїх малят”.
12 квіт. 2023

Міжнародний день польоту людини в космос

12 квітня кожного року весь світ відзначає Міжнародний день польоту людини в космос. Дата святкування обрана на честь дати першого польоту в космічний простір, який відбувся цього дня у 1961 році. Подію започаткувала Організація Об’єднаних Націй 7 квітня 2011 року.