7 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

З 15 до 21 травня 2023 року в Україні триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», який відбудеться відповідно до Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
5 трав. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Харківські інклюзивно-ресурсні центри запрошують батьків дітей, які мають особливості розвитку, потребують створення сприятливих для навчання умов у закладі освіти та підтримки в освітньому процесі, звернутися для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з метою визначення наявності особливих освітніх потреб.
5 трав. 2023

Затверджено План заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

На засіданні уряду затверджено План заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (розпорядження КМУ від 25.04.2023 № 372-р.) У межах цієї стратегії Міністерство освіти і науки запроваджує проєкт «Освіта для всіх: українська освіта без бар’єрів».
5 трав. 2023

Про проведення STEM-майстерні «Посади квітку Перемоги»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що стартував другий етап благодійного соціального проєкту «Квіти для школи» (Flowers4school). Мета ініціативи – перетворити подвір’я закладів освіти на квітучі парки, де учнівство буде вчитися досліджувати природні явища та відновлювати своє психологічне здоровʼя. Організатори запрошують керівників освітніх установ, учителів-предметників, керівників гуртків, практичних психологів взяти участь у STEM-майстерні «Посади квітку Перемоги» (лист ІМЗО від 02.05.2023 № 21/08-709).

Всесвітній день гігієни рук

Всесвітній день гігієни рук (World Hand Hygiene Day) відзначають 5 травня. У 2008 році ООН, Дитячий фонд ЮНІСЕФ та ВООЗ прийняли рішення щорічно проводити День гігієни рук. Дату вибрано не просто так: 5 день 5 місяця символізують 5 пальців на обох руках людини.
4 трав. 2023

Міжнародний день пожежників

Вогонь є руйнівною й загрозливою стихією, від якої ніхто не застрахований. Справитися з пожежею самотужки часто буває неможливо, але є професіонали, які щоденно готові боротися з вогнем — в будинках, в лісах, на заводах чи в будь-яких інших місцях. На щастя, не всім людям доводиться в житті отримувати допомогу від пожежників, проте багатьох вони рятують від смерті. Робота вогнеборців належить до найнебезпечніших, інколи вони самі стають жертвою полум’я. Тому ця професія здавна вважається шляхетною й героїчною, а починаючи з 1999 року світ вшановує її представників у Міжнародний день пожежників, який відзначається щороку 4 травня.
4 трав. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

4 травня — Всесвітній день запобігання булінгу
3 трав. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ. День кондитера

День кондитера – це дата, присвячена професійним кухарям, які спеціалізуються на виготовленні солодощів. Святкується 3 травня та має велике міжнародне значення.
3 трав. 2023

КВЕСТИ, ПОДОРОЖІ ТА МУЗИКОГРАМА: РУБРИКУ «СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ» ПОПОВНЕНО ВІДЕОЗАНЯТТЯМИ

Команда Міністерства освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
2 трав. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року.