13 трав. 2023

Поради психолога

Якщо постраждав хтось із членів сім'ї, як пояснити це дитині?
12 трав. 2023

Міська акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

12 трав. 2023

Довідник «Створюємо онлайн-простір разом з дітьми»

Сьогодні цифрове середовище – частина нашого буденного життя, і вміти використовувати гаджети та Інтернет так само важливо, як вміти переходити дорогу. Аби допомогти батькам навчити своїх дітей безпечній поведінці в мережі, освітній проєкт #stop_sexтинг випустив довідник “Створюємо онлайн-простір разом з дітьми”.
11 трав. 2023

Проєкт методичних рекомендацій щодо запровадження альтернативних форм надання послуг у сфері дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт методичних рекомендацій щодо запровадження альтернативних форм надання послуг у сфері дошкільної освіти.
10 трав. 2023

10 ТРАВНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-МАРАФОН ДЛЯ ДОШКІЛЛЯ «ВЗАЄМОДІЯ»

З 10 до 19 травня 2023 року відбудеться Всеукраїнський онлайн-марафон «ВзаємоДІЯ» для працівників закладів дошкільної освіти. Захід організований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах проєкту «СПІЛЬНО» – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за підтримки Міністерства освіти і науки та Українського інституту розвитку освіти.
10 трав. 2023

Акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

Мер міста запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова
9 трав. 2023

Челендж до Міжнародного дня сімʼї

У нашому закладі дошкільної освіти стартує онлайн челендж до Міжнародного дня сімʼї "Намалюй свою родину"
9 трав. 2023

День Європи

День Європи, що святкується 9 травня, присвячений миру та єдності країн Європейського союзу. Інша його назва – День декларації Шумана.
8 трав. 2023

8 травня - Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

День Червоного Хреста і Червоного півмісяця заснований на честь швейцарського гуманіста Анрі Дюнана, який народився цього дня в 1828 році. У середині минулого століття з його ініціативи вперше стали створюватися групи добровольців, які надавали допомогу пораненим на полях битв. У 1863 р. за його ініціативою була скликана конференція, що поклала початок міжнародному товариству Червоного Хреста.
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.