Про проведення STEM-майстерні «Посади квітку Перемоги»

5 трав. 2023
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що стартував другий етап благодійного соціального проєкту «Квіти для школи» (Flowers4school). Мета ініціативи – перетворити подвір’я закладів освіти на квітучі парки, де учнівство буде вчитися досліджувати природні явища та відновлювати своє психологічне здоровʼя. Організатори запрошують керівників освітніх установ, учителів-предметників, керівників гуртків, практичних психологів взяти участь у STEM-майстерні «Посади квітку Перемоги» (лист ІМЗО від 02.05.2023 № 21/08-709).

Під час події учасники дізнаються:
   - як турбуватися про дитячу психіку в умовах війни: практичні поради та інноваційні підходи:
   - як квіти Перемоги допоможуть відновлюванню країни:
   - як надихаючі ідеї використати для розробки STEM-проєктів та отримати результат
   Захід відбудеться 10 травня 2023 року о 15.00 годині, зареєструватися необхідно на освітній платформі «Національна платформа педагогічних установ» за покликанням
   Участь безоплатна.