ЛАСКАВО ПРОСИМО!
РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ

вул. Григорія Сковороди, буд.94. м. Харків, 61024

Заклад дошкільної освіти № 66 працює з 1975 року.

Тисячі вихованців були його випускниками. Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності  закладу дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань.

Пріоритетні напрями діяльності ЗДО в 2023/2024 навчальному році:

1. Організація та підтримка безпечного освітнього простору.

2. Організаціія освітнього процесу у різних форматах і подолання освітніх втрат.
3. Партнерство у співпраці з батьками або законними представниками дітей.
4. Організаційно-методична підтримка педагогів ЗДО.

5. Організація в нових умовах атестації педагогічних працівників.

6. Посилення роботи з формування основ національної свідомості дошкільників шляхом розширення знань про Україну, її історію, культуру, природні багатства,  формувати соціально – громадянську компетентність дітей дошкільного віку. Сприяти подальшому удосконаленню культури українського мовлення засобами національно-патріотичного виховання за допомогою інформаційно-комунікативних технологій.

7. Впровадження та використання інноваційних технологій в роботі з дошкільниками.

28 бер. 2024
До уваги шановні батьки!!!
Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom будуть організовано групу психологічної підтримки для батьків
27 бер. 2024
Про проведення освітньої акції “Від серця до серця”
До уваги педагогів і батьків!
27 бер. 2024
Міжнародний день театру
Започатковано його у 1961 році Міжнародним інститутом театру. Це не просто професійне свято майстрів сцени і всіх працівників театрів, це також свято мільйонів глядачів. Зазвичай у цей день розпочинають театральні фестивалі, організовують концерти, прем’єрні вистави тощо.