ЛАСКАВО ПРОСИМО!

РАДІ  ВІТАТИ  ВАС  НА  САЙТІ

Наш заклад дошкільної освіти  №66 працює з 1975 року.
Тисячі вихованців були його випускниками.
Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності  закладу дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань.

1. Продовжити роботу над сучасним підходом до художньо-естетичного виховання дошкільників нестандартними та нетрадиційними прийомами творчості.

2. Удосконалити  роботу з розвитку основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливим чинником національно-патріотичного виховання.

3. Узагальнити роботу з програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»

ДОДАТКОВИХ ПЛАТНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ЗАКЛАДІ НЕМАЄ!

Дистанційна освіта на Класній оцінці

2 груд. 2021
Зміни в карантинних обмеженях
З 6 грудня 2021 року посиляться обмеження у "жовтій зоні"