ЛАСКАВО ПРОСИМО!

РАДІ  ВІТАТИ  ВАС  НА  САЙТІ

Наш заклад дошкільної освіти  №66 працює з 1975 року.
Тисячі вихованців були його випускниками.
Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності  закладу дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань.

1. Розпочати роботу над сучасним підходом до художньо-естетичного виховання дошкільників нестандартними та нетрадиційними прийомами творчості.

2. Продовжити  роботу з програми «Дошкільнятам-освіта для сталого розвитку».

3. Продовжувати роботу з розвитку основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливим чинником національно-патріотичного виховання.

ДОДАТКОВИХ ПЛАТНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ЗАКЛАДІ НЕМАЄ!

Шановні батьки, майбутніх першокласників. Зверніть увагу на те, що прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року починається з 5 квітня 2021 року.

Дистанційна освіта на Класній оцінці

15 черв. 2021
Шановні батьки! Зверніть увагу!
Шановні батьки та працівники закладу! Щорічне звітування завідувача закладу про свою діяльність за підсумками 2020/2021 навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю, відбудеться 16.06.2021 року на платформі zoom о 17.00. За посиланням розташованим нижче.

11 черв. 2021
Сортивні ігри
Малюки нашого садочка зростають під девізом "Ми зі спортом дружимо і зростаєм дужими!"

10 черв. 2021
Шановні батьки! Зверніть увагу!