18 трав. 2023

Міжнародний день музеїв (ЮНЕСКО)

18 травня кожного року світ відзначає Міжнародний день музеїв. Свято започаткували у 1977 році на засіданні Міжнародної ради музеїв. Зараз подію святкують понад 150 країн. Починаючи з 1992 року щорічно обирають певну тему свята, відповідно до якої організовують заходи, котрі можуть тривати до місяця.
18 трав. 2023

18 травня - День вишиванки

Наше минуле й сьогодення пов’язані багатовіковими традиціями, одна з яких — національний одяг, а саме вишиванка. Зараз цей елемент народного вбрання отримав нове життя завдяки сучасним рішенням крою й візерунку, при цьому не втративши споконвічної краси, ошатності та символічного значення оберегу. Останнім часом вишиванки з’являються не лише в гардеробі наших співвітчизників — часто їх можна побачити на всесвітньо відомих зірках шоу-бізнесу та кіно. Кожного року в третій травневий четвер, у День вишиванки, багато українців одягають вишиті сорочки, щоб вшанувати культурні традиції свого народу.
17 трав. 2023

До єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому» 17.05.2023

Безпека на дорозі – важлива тема, про яку необхідно обговорити з дітьми. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я дорожньо-транспортний травматизм посідає восьме місце в списку головних причин смертності серед молоді.
17 трав. 2023

ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ У ПОЛЬЩІ

Майже 188 тис. українських дітей мають змогу навчатися в Польщі. Приблизно така ж кількість школярів була у Києві до повномасштабного вторгнення. Це велика допомога від Польщі та польської системи освіти.
16 трав. 2023

ЗАНЯТТЯ НА УВАГУ, ПАМ’ЯТЬ ТА ЛОГІЧНЕ МИСЛЕННЯ: ОНОВЛЕНО МАТЕРІАЛИ У РУБРИЦІ «СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ»

Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».
15 трав. 2023

15 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ РОЗПОЧАВСЯ 7-Й ГЛОБАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

15 травня 2023 року, в Україні стартував 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, який присвячується переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.
15 трав. 2023

Міжнародний день сім’ї

Неможливо уявити людську цивілізацію без такого явища, як сім’я. Саме в цьому осередку суспільства формується особистість кожної людини, а також зберігається традиція спадкоємності поколінь. В різних країнах чи національних спільнотах сім’ї можуть мати різні форми, які виражають різноманіття індивідуальних вподобань і соціальних умов. Але для того, щоб досконало функціонувати, сім’я потребує захисту й допомоги. Тому в більшості держав постійно діють спеціальні програми, спрямовані на благополуччя й стабільність сімей. Багато зусиль в цьому напрямку докладає й ООН, і саме завдяки цій організації існує Міжнародний день сім’ї, який відзначається щороку 15 травня.
14 трав. 2023

Вихователів та батьків дошкільнят запрошують до участі у Всеукраїнському онлайн марафоні «ВзаємоДіЯ» Партнерство заради дітей

Батьків дошкільнят, педагогів і директорів дитячих садків запрошують взяти участь у Всеукраїнському вебінарі “Психосоціальні підходи у взаємодії батьків з дітьми в умовах сьогодення” у межах Всеукраїнського онлайн-марафону “ВзаємоДіЯ”, який відбудеться 16 травня з 14:30 до 16:30. Всеукраїнський онлайн-марафон «ВзаємоДІЯ», організовано з метою підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, заради кожної дитини в Україні в рамках проєкту СПІЛЬНО – Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за підтримки МОН та Українського інституту розвитку освіти.
14 трав. 2023

Міжнародний день Матері

День матері в Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. У 2023 році День матері в Україні припадає на неділю, 14 травня. В цей день діти будь-якого віку вітають своїх мам та дарують їм теплі слова та подарунки. Дошкільнята нашого закладу дошкільної освіти долучились до свята та привітали матусь, взяли участь у виховних годинах, виставках фотоколажів, малюнків, власноруч виготовили вітальні листівки,
13 трав. 2023

Поради психолога

Якщо постраждав хтось із членів сім'ї, як пояснити це дитині?