2 черв. 2023

Привітання начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої зі святом Останнього дзвоника

2 черв. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року.
1 черв. 2023

Вітаємо вихованців та їх батьків з закінчеенням учбового року, заслуженим відпочинком і настанням літньої пори

Батьки теж заслуговують нагороди за роботу в режимі дистанційного навчання, вони великі молодці!!! Ми вдячні за творчий підхід і активну життєву позицію. Від щирого серця бажаємо Вам сімейного щастя, благополуччя, добробуту і затишку під мирним небом! Все буде Україна!!!
1 черв. 2023

День захисту дітей

Щорічно 1 червня людство відзначає Міжнародний день захисту дітей. Ця важлива подія закликає всіх дорослих до зусиль по забезпеченню дітям гідних умов життя, освіти й відпочинку, а також надійного захисту від насилля та експлуатації.

До уваги педагогів!

Відбулось засідання підсумкової педагогічної ради
31 трав. 2023

Всеукраїнський онлайн-захід із безпеки до Міжнародного дня захисту дітей

Міністерство освіти і науки України та Google Україна презентують Всеукраїнський онлайн-захід із безпеки до Міжнародного дня захисту дітей. Безпека в інтернеті — важлива. Під час заходу, який відбудеться 1 червня о 14.30, учасники дізнаються які корисні ресурси для її забезпечення пропонує Google для освітян, дітей та батьків.
31 трав. 2023

До уваги батьків майбутніх дошкільнят!!!

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в закладі дошкільної освіти.
30 трав. 2023

Освітня акції «Де єдність, там і перемога»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Міжнародного дня друзів, Всесвітнього дня донора, Дня Конституції України Департамент освіти Харківської міської ради запрошує долучитися до освітньої акції «Де єдність, там і перемога» охочих школярів, батьків, вихованців позашкілля, педагогів.
29 трав. 2023

10 фактів про українські казки, які ви не знали

Які герої найчастіше зустрічаються в українських казках.
28 трав. 2023

Навчити дітлахів правил безпечної поведінки, щоб врятувати їм життя, — завдання гри «Суперкоманда проти мін»,

Суперкоманда проти мін допомагає розвивати концентрацію, навчає звертати увагу на вибухонебезпечні предмети, діяти правильно в загрозливих для життя ситуаціях. Дітлахи вчаться розпізнавати підозрілі предмети, прокладати безпечні маршрути, бути завжди на зв’язку і пам’ятати, куди телефонувати в разі небезпеки. Гру можуть використовувати батьки з дітьми, а також вчителі у виховній роботі.