27 квіт. 2023

Безпечні прогулянки зі своїми улюбленцями

Анімаційне відео про те, як радіти прогулянкам з домашніми улюбленцями на вулиці без ризику для життя та здоров’я
27 квіт. 2023

Навчаємося мінної безпеки всією родиною. Знання правил безпечної поведінки рятує життя

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.
26 квіт. 2023

Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф (Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу)

варія на Чорнобильській АЕС стала одним з похмурих символів трагедії, до якої може призвести техногенна катастрофа. 26 квітня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
26 квіт. 2023

Онлайн консультація для педагогів

COVID - 19. Поради вихователям та батькам
25 квіт. 2023

У вівторок, 25 квітня, українці традиційно відзначають чудове сімейне свято - День доньки.

Щороку 25 квітня відзначається зворушливе сімейне свято – День дочок. Дочка - це найдорожча людина в житті батьків, їхня радість і опора. Невідомо, хто і коли придумав це свято, але 25 квітня склалася традиція вітати дочок і дякувати їм за радість, яку вони приносять в життя матері і батька.
25 квіт. 2023

Чілдрен Кінофест запрошує юних режисерів та режисерок до участі у Конкурсі короткометражних фільмів, знятих дітьми.

З 30 червня до 9 липня в Україні проходитиме 10-й Чілдрен Кінофест – кінофестиваль для дітей і підлітків. Цього року подія відбуватиметься в гібридному форматі. Фестивальні покази триватимуть одночасно в кінотеатрах 10 міст України (Київ, Львів, Ужгород, Вінниця, Житомир, Чернівці та інші), а для онлайн-перегляду організатори готують спеціальну ювілейну програму. Це буде добірка фільмів-переможців Чілдрен Кінофесту попередніх років. Покази в кінотеатрах та онлайн безоплатні за умови попередньої реєстрації.
25 квіт. 2023

Щорічно 25 квітня відзначається екологічна подія – Всесвітній день пінгвінів.

Дата святкування обрана на честь дня початку міграції тварин на північ задля продовження роду.
24 квіт. 2023

Освітяни закладу дошкільної освіти долучилися до наведення ладу у сквері «Дзеркальний струмінь»

24 квітня 2023 року вільні від основної роботи освітяни Київського району долучилися до наведення ладу у сквері «Дзеркальний струмінь». За підтримки та участі голови адміністрації району Неллі Казанжиєвої та КП «Харківзеленбуд» було пофарбовано 68 садових лавок у цьому сквері.
24 квіт. 2023

Про напружену епідемічну ситуацію в Харківській області щодо захворюваності на COVID-19

Епідемічна ситуація в Харківській області щодо захворюваності на COVID-19 залишається напруженою. Так, протягом березня 2023 року в Харківській області зареєстровано 1667 випадків захворювання на COVID-19, за період з 10 по 16 квітня 2023 року-659 лабораторно підтверджених випадків захворювання.
23 квіт. 2023

ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПСИХОЛОГА ВІДБУДЕТЬСЯ ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ПСИХОЛОГІЯ В ЖИТТІ ДИТИНИ, РОДИНИ, УКРАЇНИ»

3 квітня 2023 року до Всеукраїнського дня психолога відбудеться практичний вебінар на тему «Психологія в житті дитини, родини, України» за участю заступника міністра освіти і науки України Андрія Вітренка.