8 квіт. 2023

Як додати сил дитині у посттравматичному зростанні: 10 практичних порад

Навіть те, що переживають зараз наші діти, може створити ґрунт для зростання. Природно нам хочеться закрити, захистити дитину від усього складного та болісного. Та наші дії з найщирішої любові можуть надавати підтримку, але не додавати сил. А як додати ще й сил?
8 квіт. 2023

Війна та інфекційні хвороби: як захистити себе та дитину

Під час війни через відсутність доступу до чистої води, базових умов гігієни та медичної допомоги, перебування великої кількості людей одночасно у сховищах, потягах, тимчасових прихистках є ризик поширення інфекційних захворювань. Кір, краснуха, епідемічний паротит, поліомієліт, дифтерія, кашлюк можуть швидко поширюватися та загрожувати вам і вашій дитині. При травмах існує високий ризик заразитися правцем та гепатитом В. Розповідаємо, як можна заразитися цими інфекціями, які можуть бути наслідки та як цьому запобігти.
7 квіт. 2023

Всесвітній день здоров’я

Метою Дня здоров’я є наголошення на важливості здоров’я в нашому житті, залучення людства до вирішення фізичних й ментальних проблем, підвищення поінформованості про різноманітні захворювання, надання рекомендацій щодо поліпшення самопочуття і стану здоров’я, переконання до здорового способу життя. Щорічно ВОЗ визначає нову конкретну тему свята.
6 квіт. 2023

Запрошуємо до участі у конференції

Керівників закладів освіти, педагогічних працівників, батьків дітей старшого дошкільного віку та початкової школи у квітні 2023 року буде проведено тридену Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі» (06.04.2023, 13.04.2023, 20.04.2023 року. Час проведення: з 13.00 до 15.00).
6 квіт. 2023

6 квітня -Міжнародний день спорту

Свято було запроваджене представниками ООН з метою звернути увагу людства на важливість спорту та спортивних змагань для розвитку людства та створення мирних відносин. Спортивна активність – це запорука здоров’я та добробуту, а об’єднання різних націй навколо спортивних подій сприяє миру на нашій планеті.
5 квіт. 2023

11 КВІТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕЛИКОДНЯ ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ

1 квітня 2023 року Науково-методичний центр ВФПО організовує для студентських та педагогічних колективів усіх закладів освіти онлайн-захід «Великодня подорож Україною». Головна мета – популяризувати історію петриківського розпису на писанках, показати унікальність, неповторність писанок українських регіонів, а також продемонструвати опішнянський посуд, який виготовляли вручну й прикрашали різноманітними оберегами і символами та використовували на великодні свята.
4 квіт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року.
4 квіт. 2023

Увага!!1 Як впоратись дитині з панічними атаками

Через жахливі події сьогодення діти можуть бути наляканими і періодично відчувати напади панічних атак. Перший крок до їхнього подолання — дізнатися причину. Запитайте в дитини, як вона почувається та що викликало в неї тривогу. Якщо ваша дитина втрачає контроль через панічну атаку, то дитині потрібно допомогти «заземлитися». Ось, що ми можете зробити
3 квіт. 2023

Увага!!! Замасковані вибухові пристрої!

Неуважність та нехтування правилами безпеки можуть вартувати вам життя!
3 квіт. 2023

Всесвітній день водних тварин

3 квітня відзначається Всесвітній день водних тварин (World Aquatic Animal Day (WAAD)) – щорічна подія, присвячена виключно водним тваринам. Метою цього дня є поширити інформацію про цих, часто забутих диких тваринах, які мешкають у воді чи поблизу неї. А це не тільки риби, восьминоги, корали, кити та дельфіни. До цієї групи входять полярні ведмеді, пінгвіни, а також земноводні та морські птахи.