Всесвітній день здоров’я

7 квіт. 2023
Метою Дня здоров’я є наголошення на важливості здоров’я в нашому житті, залучення людства до вирішення фізичних й ментальних проблем, підвищення поінформованості про різноманітні захворювання, надання рекомендацій щодо поліпшення самопочуття і стану здоров’я, переконання до здорового способу життя. Щорічно ВОЗ визначає нову конкретну тему свята.

Метою занять присвяченим Всесвітньому дню здоров'я є: Закріпити уявлення дітей про здоров`я людини. Виробляти навички здорового способу життя, дотримання особистої гігієни . Розвивати інтерес до подальшого пізнання себе. Розвивати пізнавальну активність, мислення, уважність, зосередженість, зв’язне мовлення. Розвивати вміння висловлювати власну думку. Формувати у дітей валеологічну свідомість, дбайливе та бережливе ставлення до власного здоров’я. Виховувати позитивне ставлення до корисної їжі.