11 черв. 2023

Рекомендації щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану

Одне з основних завдань, яке стоїть перед дошкільною педагогічною спільнотою - організувати освітній процес у ЗДО в літній період з максимальною користю для дітей, одночасно забезпечивши безпеку всіх його учасників.
9 черв. 2023

УВАГА!!! ШАНОВНІ ХАРКІВʼЯНИ!!!

Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина. У Харківській гімназії № 55 ХМР ХО (вул. Валентинівська, 13-Д, центральний вхід) та ХСШ № 62 ХМР ХО (вул. Вальтера, 2, центральний вхід) будуть працювати штаби гуманітарної підтримки постраждалим Херсонщини (режим роботи з 09.00 до 18.00 без вихідних).
9 черв. 2023

УВАГА!!! Правила безпечної поведінки на майданчиках

Травмування з дітьми відбувається через те, що батьки мало приділяють уваги безпеці дітей на ігровому майданчику. Забезпечити безпеку малюка на прогулянці цілком можливо, просто необхідно бути уважнішими та обережнішими. Дотримання правил поведінки на дитячому майданчику допоможе вам уникнути травм і збереже здоров’я вашої дитини.
8 черв. 2023

Нарада керівників закладів дошкільної освіти

08 червня 2023 року у Київському районі відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти комунальної форми власності.
8 черв. 2023

Цікавинки сьогодення. 8 червня - Всесвітній день океанів

Вихованці нашого закладу ознайомилися з творами пейзажного живопису - мариною, та картиною Арнольда Лоурі "У ранковому сяйві", досліджували океан та спостерігшали приймали участь в дослідницькій діяльності "Зроби свій океан"
7 черв. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!! Відбудеться звітування керівника закладу Гамової Н.М.

Відбудеться звітування керівника закладу дошкільної освіти №66 Гамової Н.М. про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю, відбудеться онлайн 22.06.2023 року о 17.00 на платформі ZOOM
6 черв. 2023

Продовжуємо розвантаження за допомогою методів арттерапії

Нариваємо та жмакаємо папір, а потім обираємо яскраві фарби та створюємо малюнки.Нетрадиційні техніки образотворчості (покрокові інструкції та добірки зразків), які приваблюють і дивують малюків, сприяють активізації фантазії, дослідницької діяльності, допомагають педагогу зробити заняття святковим, незвичайним. Нетрадиційні техніки образотворчості завжди подобаються дошкільникам і учням початкових класів — веселим і незвичайним процесом створення картин, яскравим і дивовижним результатом, тому на заняттях з художньо-естетичного розвитку вони — незамінні помічники педагога у додатковому мотивуванні дітей, розвитку їхньої самостійності, креативності, уяви.
6 черв. 2023

Про громадське обговорення проєкту професійного стандарту за професією «Вихователь-методист закладу дошкільної освіти»

Міністерство освіти і науки пропонує повторно для громадського обговорення доопрацьований проєкт Професійного стандарту за професією «Вихователь-методист закладу дошкільної освіти».
5 черв. 2023

ДАЙДЖЕСТ ПРОЄКТУ «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ»

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» створений для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Його реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) «Спільно» та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України й Українського інституту розвитку освіти.
5 черв. 2023

Вітаємо випусників гр. №4 "Зірочка" із закінченням закладу дошкільної освіти.

Бажаємо Вашим дітям нескінченного ентузіазму у навчанні, непохитної впевненості в собі і своїх силах, творчої наснаги для нових звершень. А Вам, дорогі батьки, бажаємо терпіння, наснаги та радості від нових досягнень Ваших дітей.