25 трав. 2023

Про проведення першої конференції Innovating Education для освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освітні практики

3 червня 2023 року відбудеться перша конференція Innovating Education для освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освітні практики. Тема цьогорічної конференції — «Взаємодія держави та ІТ-бізнесу».
25 трав. 2023

ДО УВАГИ ОСВІТЯН!!!

Типова програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо організації безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти
24 трав. 2023

Дайджест проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

Міністерство освіти і науки України анонсувало перший випуск Дайджесту проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні». У першому випуску дайджесту розміщено методичні матеріали щодо забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах війни в Україні, педагогічні ідеї з організації освітніх зустрічей для педагогів та батьків.
23 трав. 2023

День Героїв

Щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв, встановлений на честь українських борців за свободу та незалежність нашої тисячолітньої держави. Це свято є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі.
22 трав. 2023

День памʼяті жертв політичних репресій

Щорічно у третю неділю травня відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року у нашій державі відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. Вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людяності – основна мета заходів цього Дня.
22 трав. 2023

Як планувати освітній процес легко та дієво використовуючи інтернет–ресурси та цифрові технології

22 трав. 2023

22 травня у світі відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття.

Мета цієї дати привернути увагу людей на ті проблеми, які пов’язані із збереженням біологічного світу. Сьогодні лише невеликий відсоток населення планети розуміє, що саме від біорізноманіття залежать різні аспекти життя: від кліматичної стабільності та якісних харчових продуктів до безпечного життя кожної людини. Саме тому так необхідно слідкувати за збереженням на нашій планеті різних екосистем.
20 трав. 2023

Всесвітній день скрипки

Всесвітній день скрипки (World Fiddle Day) – це щорічне свято, яке вшановує багату спадщину та культурне значення скрипки, універсального струнного інструменту, який зустрічається в різних музичних традиціях по всьому світу. Цей день відзначається у кожну третю суботу травня. Ця подія об’єднує скрипачів, ентузіастів і любителів музики, щоб визнати унікальний шарм інструменту та його внесок у різноманітні музичні жанри.
19 трав. 2023

День зникаючих видів

Кожного року третьої травневої п’ятниці світ відзначає важливу екологічну подію – День зникаючих видів.
18 трав. 2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ ВІД НАЙМОЛОДШИХ ГРОМАДЯН КРАЇНИ

Дошкільнята та педагоги закладів дошкільної освіти вітають вишиванкову Україну зі святом! Не забуваймо про своє коріння, адже національна пам’ять –надзвичайно важлива, і тільки разом зможемо її зберегти та передати нащадкам. Вірмо у ЗСУ, а також у те, що вже скоро зустрінемо у наших вишиванках найдорожче і найочікуваніше свято для кожного українця – День Перемоги!