Проект «СпівДія заради Дітей»

31 бер. 2023
«СпівДія заради Дітей» — це безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими.

Учасниками занять є діти від 5 до 12 років, які працюють по групах 5-7, 8-10 та 11-12 років.

Проект реалізується у 20 містах України: Білогір’я (Хмельницька область), Боярка, Буча (Київська область), Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Калуш (Івано-Франківська область), Київ, Луцьк, Львів, Ніжин (Чернігівська область), Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Черкаси та Чернівці.

Зареєструватись на заняття можна за посиланням

Обирайте місто та очікуйте на дзвінок місцевого координатора.

Команда «СпівДії заради Дітей» працює у 2-ох форматах:

- стаціонарні простори;

- мобільні команди.

Заняття проводяться у 3-ох напрямах (Активність, Творчість, STEAM) досвідченими менторами, що люблять та знають, як працювати із дітьми.

Складові програми занять:

Активність — спортивні та рухливі ігри, руханки, квести та інше.

Творчість — заняття, що передбачають творчу діяльність та отриманий в результаті «творчий продукт»: майстер-класи, хендмейд та інше.

STEAM — пізнавальне заняття, де діти отримують цікаву нову інформацію про навколишній світ.

Формаційне — вступ у заняття (знайомство, гуртування, планування) та рефлексія (підсумки дня, учасники діляться емоціями та відгуками про день).

Основні завдання програми:

Психоемоційна підтримка. Надається допомога, враховуючи потреби окремої дитини та групи.

Неформальна освіта. Навчання через гру, дослідження, атмосферу відкритості та якісного зворотнього зв'язку. У програмі щоденних занять, що тривають три години, — спортивні ігри, творчі майстерні, спільні тематичні розваги.

Взаємодія з дітьми та дорослими. У стаціонарних просторах робота відбувається зі сталими групами дітьми, об'єднаними за віком. З дітьми, які втратили можливість доступу до освіти та дозвілля, через війну, займаються досвідчені викладачі, психологи, ментори дитячих програм.

Наприклад, у Тернополі заняття проходять в інтерактивно-розважальній кімнаті «Смайлик» та «Аудиторії НУШ» під керівництвом досвідченого педагога кандидата педагогічних наук, доцента Оксани Писарчук та аспіранта кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Ростислава Руденського.

Детальніше про проект, початок та розклад занять можливо дізнатися у місцевих Telegram-каналах за посиланням

Долучайтесь та будьте впевнені у якісному всебічному розвитку вашої дитини. Проект реалізується командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та Міністерства молоді та спорту України.