6 квіт. 2020

Прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року.
30 бер. 2020

Дистанційне навчання на період карантину! Завдання для малюків ви можете знайти на головній сторінці у верхньому меню. Бажаємо успіхів!
25 бер. 2020

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня! Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року. Рішення Кабінету Міністрів також передбачає можливість продовження карантину... Про зміни буде повідомлено!!!
12 бер. 2020

КАРАНТИН

Шановні батьки, зверніть увагу на те, що з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року призупинено освітній процес в закладі на час карантину, відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України.
11 бер. 2020

Інтернет-збори для батьків майбутніх першокласників!

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2020 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1TouwfHQ_wj-D9XLxIy_MfrygNpVPVflo92dHL51etVc/viewform?edit_requested=true.
5 бер. 2020

Вітаємо переможця!

Вітаємо переможця Синицького Дмитра, який посів ІІ місце в районному конкурсі "Зимова казка"!
4 бер. 2020

Профілактика розповсюдження коронавірусу

Дітям дошкільного віку було організовано переглд відеороліків "Що таке каронавірус?", "Як захиститися від коронавірусу" та проведено з малюками практичні заняття з культурно-гігієнічних навичок (користування серветкою під час кашлю, миття рук).
27 лют. 2020

Свято Масляної!

В закладі пройшов спільний захід під час якого діти передавали емоції, почуття за допомогою пісень, таночків, ігор, що викликало веселий, піднесений настрій. У доступній формі познайомили дітей з обрядовістю українських традиційних свят.
17 лют. 2020

24.02.2020 відбудеться чергове заняття Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Для участі у засіданні просимо до 20.02.2020 року (включно) повідомити про своє бажання падіслати своє ПІБ на адресу електронної пошти: [email protected]
14 лют. 2020

Підсумки Тижня науки!

В закладі пройшов захід присвячений Тижню науки "Тато, мама, я- дослідників сім'я".Оригінальні досліди сприяли створенню справжніх шедеврів, які принесли гарний настрій не лише малюкам, а й дорослим.