25 лют. 2024

У День народження Лесі Українки згадаємо про її життя та творчість

Леся Українка — одна з найвідоміших українських поетес. Усі українці можуть побачити її портрет на купюрі номіналом 200 грн, тому точно мають її знати. Творчістю Лесі захоплюється не лише Україна, твори Лесі Українки перекладені на багато мов світу, зокрема англійську, бенгальську, грузинську, італійську, німецьку, польську, французьку тощо.
25 лют. 2024

З Днем української жінки! З Днем українки!

25 лютого - День української жінки (День українки) - на честь дня народження найвідомішої української письменниці та громадської діячки Лесі Українки.
23 лют. 2024

Шановні педагоги, вас вітає БФ "Щаслива лапа"

Нагадуємо, що з 26 лютого по 1 березня 2024 року в закладах дошкільної освіти України та світу пройде ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин
22 лют. 2024

13 серія мультсеріалу з Патроном «Не така, як всі»

Кожна людина в нашому житті, наші друзі, колеги, знайомі вносять щось особливе у наш день. Від того він і стає цікавішим та різноманітнішим
22 лют. 2024

Дошкільнят запрошують на заняття доброти

Українські заклади дошкільної освіти можуть залучити своїх вихованців до Міжнародного заняття доброти. Оголошений конкурс на безоплатне навчання у КМDШ Заняття доброти – це освітньо-виховний захід проєкту «Біоетика» фонду Happy Paw для дітей дошкільного віку, який в інтерактивній формі вчить гуманного та відповідального ставлення до домашніх і безпритульних котів та собак. Цьогоріч проєкт стартує 26 лютого.
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови відзначається щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.

Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня - 17 листопада 1999 року в Парижі. Міжнародний день рідної мови проголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО з метою сприяння мовній і культурній різноманітності та багатомовності, поширенню і збереженню мов народів світу. Адже будь‑які кроки в цьому напрямку зміцнюють солідарність людей на основі взаєморозуміння, терпимості та діалогу.
20 лют. 2024

День Героїв Небесної Сотні

Пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні - відважних людей, які загинули
19 лют. 2024

День Державного Герба України

Щороку 19 лютого українці відзначають День державного герба України. Наша держава має 3 офіційні символи – Державний Герб, Державний Прапор та Державний Гімн. Саме вони є уособленням українського народу, його культури та звичаїв.
17 лют. 2024

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості, присвячений пам'яті Марії Примаченко "Чарівний світ українського мистецтва"

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, знайомство юних талантів з багатою творчою спадщиною Марії Примаченко, виховання художньо-естетичних смаків, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді.
16 лют. 2024

Допомога військовим від закладу дошкільної освіти

Допомога військовим на фронті є невід'ємною складовою успішної оборони країни. Підтримка військових сприяє їхній безпеці, підвищує їх мотивацію, забезпечує підтримку, вказує на велику важливість їхньої роботи.