13 січ. 2024

Шановні батьки!!!

Запрошуємо Вас долучитися до проведення районного творчого конкурсу «Зимова казка» серед дітей старшого дошкільного віку з 15.01.2024 по 15.02.2024 рік
11 січ. 2024

11 січня — Міжнародний день “дякую”

Цей день можна без перебільшення назвати однією з найбільш “ввічливих” дат у році. Слова подяки мають магічні властивості — з їх допомогою люди дарують один одному радість, висловлюють увагу і передають позитивні емоції. Без них наше життя стало б сірим і похмурим.
10 січ. 2024

Прибирання території закладу дошкільної освіти від снігу

Зима чарівна пора року, але потрібно постійно приводити до ладу територію закладу, створювати безпечні умови.
8 січ. 2024

Як допомогти дитині стати більш зосередженою

Поради психолога для батьків
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року
2 січ. 2024

Вітаємо переможця районного Конкурсу «Листівка захиснику України»

Вітаємо переможця районного Конкурсу «Листівка захиснику України» в номінації «Мирне майбутнє Харкова» Парасочку Нікіту, вихованця старшої групи 3 «Гномик», який посів ll місце.
31 груд. 2023

Привітання з Новим Роком

ШАНОВНІ працівники закладу дошкільної освіти, батьки, дорогі діти!!!
30 груд. 2023

Вітання директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко з прийдешнім Новим 2024 роком

Дорогі діти, шановні освітяни та батьки!
28 груд. 2023

Консультація для батьків. Дитячий апетит: хитрощі збалансованого харчування дитини

На які тільки хитрощі, виверти, можна навіть сказати, фокуси ні йдуть, часом, батьки і няні, щоб нагодувати малюка. Дитя сидить перед тарілкою заплаканої дитини, мами і тата розігрують спектаклі, танцюють і надягають ковпаки, тільки заради того, щоб їх улюблений синок чи донечка з’їли хоч ложечку. Багато навчилися ліпити з їжі потішні фігурки, викладати хитромудрі візерунки, прикрашати блюдо «карвінгом» (ажурно вирізані овочі або фрукти), скуповують яскравий посуд, роблю все, що в їх силах.
27 груд. 2023

Консультація для батьків

Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами