16 бер. 2021

Шановні батьки, майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Відповідно до п. 2.2 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.12.2020 № 306 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2021 році" датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року визначено - 5 квітня 2021 року. Зарахування дітей до 1-х класів буде здійснюватися з 5 квітня по 31 травня 2021 року відповідно до Порядку, визначеного у наказі Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367.
12 бер. 2021

Свято Масляної

Масляна походжає, всіх дітей розвеселяє
12 бер. 2021

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» запрошує батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року на сайті КВНЗ ХАНО
9 бер. 2021

День народження Т.Г.Шевченка

В дитячому садочку відбулось шевченківське свято для вихованців закладу.
5 бер. 2021

Шановні жінки! Зі святом Весни!

В кожній віковій групі з 02.03.2021 по 05.03.2021 пройшли святкові ранки присвячені весні та святу 8 березня.
24 лют. 2021

Про введення адаптивного карантину на території України

З 24 лютого по 30 квітня 2021 року на всій території України починає діяти адаптивний карантин. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, запроваджені нові обмежувальні протиепідемічні заходи. У місті Харкові та Харківській області встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Пріоритетом організації функціонування закладів освіти залишається неухильне дотримання протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)».
15 лют. 2021

15 лютого, день незвичайний. Сьогодні Зима зустрічається з Весною. Цього дня вони міряються силами, хто кого переможе. І Якщо Зима переможе-буде ще довго холодно. А якщо весна візьме гору-тоді поверне

В групі №4 "Зірочка" пройшло цікаве заняття "Стрітення" З метою, закріпити уявлення про традиції українського народу. Відроджувати календарно-обрядові звичаї на­шого народу. Розширювати світогляд дітей. Вчити дошкільників слухати та співати українські народні пісні, веснянки. Формувати навички виразного читання віршів, основи акторської майстерності. Створювати гарний веселий настрій. Розвивати фантазію та уяву, музично-ритмічний слух, творчі здібності через засоби хореографії та музики. Виховувати любов до народних звичаїв, почуття гордості за свій рід, за свою націю, любов до прекрасного: поезії, музики, пластики, природи.
12 лют. 2021

Тиждень Науки!

З 08.02.2021 року по 12.02.2021 року, з метою створення у закладі дошкільної освіти системи роботи щодо формування пізнавальної активності, навичок пошуково-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку, підтримки та поширення ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку, у нашому закладі проведено Тиждень науки «Сьогодні фантазери – завтра винахідники»
9 лют. 2021

Естетичне виховання дітей через різні форми організації художньої діяльності

В закладі дошкільної освіти була проведена педагогічна рада на тему"Естетичне виховання дітей через різні форми організації художньої діяльності".
3 лют. 2021

Лялькова вистава для малюків.

В групі №2 "Бджілка" практичний психолог та музичний керівник провели театралізоване заняття "Де живе живе добро?" з метою формування у дітей почуття доброти, поваги один до одного, довкілля. Познайомили малюків з поняттями добро, зло, щедрість, доброзичливість.