26 трав. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників!

В закладах загальної середньої освіти Київського району адміністраціями шкіл розпочато прийом документів щодо зарахування дітей до 1-х класів, який триватиме до 25.06.2020. Заява подається одним із батьків дитини особисто відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 16.04.2018 №367.
26 трав. 2020

Шановні батьки! З 01 червня 2020 року відновлює роботу заклад дошкільної освіти.

З 01 червня 2020 року відновлює роботу заклад дошкільної освіти. З метою запобігання поширення короновірусної хвороби просимо Вас на територію закладу заходити тільки у засобах індивідуального захисту. Дотримуватись дистанції 1,5 – 2 м під час проведення медичним робітником закладу температурного скринінгу дітей. Дякуємо за розуміння.
17 трав. 2020

Шановні відвідувачі сайту. 17 травня 2020 року (третя неділя травня) в Україні визначено Днем пам’яті жертв політичних репресій, а 18 травня – Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Пропонуємо Вам, долучитися 18 травня о 12:00 до хвилини мовчання в пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу.
6 трав. 2020

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ
4 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

Уважаемые работники и родители детского сада № 66! Дорогие дети! День Победы – всегда особый день, а 75 лет спустя тем более. Наших ветеранов остается все меньше. На весь огромный Харьков – всего несколько сотен тех, кто реально прошел ад и огонь войны. В первую очередь ветеранам наши слова благодарности. Нам следует не забывать тех, кто не вернулся с фронтов, тех, кто ушел от нас уже в мирное время, заботиться о тех, кто еще рядом с нами, и не допустить возобновления тех страшных событий. Поздравляю вас с 75-й годовщиной Великой Победы! Желаю всем нам в первую очередь мира. Того мира, за который боролись наши великие предки. Ветеранам и детям войны еще раз хочу сказать спасибо! Спасибо за то, что выжили, за то, что боролись, за то, что победили! Я сделаю все, чтобы ваш подвиг никогда не был забыт. Харьков вас любит и ценит. С Днем Победы!!! С уважением, Харьковский городской голова Геннадий Кернес
29 квіт. 2020

До Вашої уваги сайт "Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти". Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому сайті "Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти".
24 квіт. 2020

Карантин продовжено!

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.
7 квіт. 2020

Шановні батьки! УВАГА! 07 квітня 2020 року у закладі відбудеться видача захисних масок сім'ям вихованців дошкільного закладу!
6 квіт. 2020

Прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року.
30 бер. 2020

Дистанційне навчання на період карантину! Завдання для малюків ви можете знайти на головній сторінці у верхньому меню. Бажаємо успіхів!