21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови відзначається щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.

Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня - 17 листопада 1999 року в Парижі. Міжнародний день рідної мови проголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО з метою сприяння мовній і культурній різноманітності та багатомовності, поширенню і збереженню мов народів світу. Адже будь‑які кроки в цьому напрямку зміцнюють солідарність людей на основі взаєморозуміння, терпимості та діалогу.
20 лют. 2024

День Героїв Небесної Сотні

Пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні - відважних людей, які загинули
19 лют. 2024

День Державного Герба України

Щороку 19 лютого українці відзначають День державного герба України. Наша держава має 3 офіційні символи – Державний Герб, Державний Прапор та Державний Гімн. Саме вони є уособленням українського народу, його культури та звичаїв.
17 лют. 2024

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості, присвячений пам'яті Марії Примаченко "Чарівний світ українського мистецтва"

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, знайомство юних талантів з багатою творчою спадщиною Марії Примаченко, виховання художньо-естетичних смаків, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді.
16 лют. 2024

Допомога військовим від закладу дошкільної освіти

Допомога військовим на фронті є невід'ємною складовою успішної оборони країни. Підтримка військових сприяє їхній безпеці, підвищує їх мотивацію, забезпечує підтримку, вказує на велику важливість їхньої роботи.
15 лют. 2024

Стрітення, або як Зима з Весною зустрічається.

15 лютого в Україні відзначають Стрітення. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною.
14 лют. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

День святого Валентина щорічно відзначають 14 лютого.
13 лют. 2024

Вдячні нашим захисникам!!!

Колектив ЗДО №66 завжди вдячний за спокій нашим захисникам.
12 лют. 2024

Тиждень науки

З 12.02 2024 по 18.02.2024 в закладі дошкільної освіти в онлайн форматі проходить Тиждень науки «Калейдоскоп цікавих винаходів". Запрошуємо батьків, дітей прийняти участь у цікавих дослідженнях
9 лют. 2024