11 лип. 2023

Дія. Освіта

Цифрова грамотність – один із пріоритетів розвитку держави
10 лип. 2023

Якщо в момент радіаційної аварії ви опинилися з твариною на вулиці – поради МОЗ

6 лип. 2023

Допомагаємо нашим воїнам задля Перемоги!!!

Наші помічниці дуже швидко і вправно плетуть сітку для наших захисників! Наближаємо Перемогу разом!!!
5 лип. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року.
4 лип. 2023

Вітаємо Ліпейка Володимира Івановича з Днем народження!

Вітаємо Ліпейка Володимира Івановича, заступника начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, з Днем народження!
3 лип. 2023

ДАЙДЖЕСТ ПРОЄКТУ «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ»

Кожна зустріч із дітьми – це нові емоції, знання, досвід, які отримують всі учасники проєкту. Запрошуємо ознайомитися з випуском новин, які містить дайджест проєкту за посиланням.
2 лип. 2023

ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДОШКІЛЛЯ

Міністерство освіти і науки інформує, що з метою об’єднання зусиль для забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні з 3 до 6 липня 2023 року відбудеться Всеукраїнський тиждень безпеки, який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей із дітьми, які постраждали від війни.
30 черв. 2023

Поради батькам під час війни

Надзвичайні ситуації завжди пов’язані з високим рівнем стресу та тривоги, але водночас вимагають від людей сфокусованості та зібраності. Мати відповіді на всі питання завчасно неможливо, але добре знати, де ці відповіді можна знайти, щоб створити безпечне середовище для себе та своїх дітей.
28 черв. 2023

В Україні 28 червня відзначається День Конституції.

Щиро вітаємо всіх із Днем Конституції України! Ми зичимо, щоб всі українці пам'ятали і поважали історію й закони своєї країни, щоб дотримувалися основних засад Конституції України – гарантії прав і свобод кожного громадянина. Пишаймося нашою Україною і її народом, пам'ятаймо про наші права і про обов'язки, пояснюймо нашим дітям основи, терміни, суть Конституції України, хай вони ростуть обізнаними, впевненими, щасливими у вільній Україні!
28 черв. 2023

Правила безпечних канікул

Канікули! Пора відпочинку, спілкування з друзями, пригод! Безпека учнів на канікулах – вкрай важливий та відповідальний процес. Більшість часу діти проводять без нагляду дорослих.