8 серп. 2023

Всеукраїнський флешмоб «Відкрий серце - подаруй тварині дім»

БФ "Щаслива лапа" запрошує всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському флешмобі «Відкрий серце - подаруй тварині дім», присвяченого Міжнародному дню безпритульних тварин 19 серпня.
8 серп. 2023

Працівники закладу дошкільної освіти всебічно підтримують українських бійців

Працівники закладу дошкільної освіти всебічно підтримують українських бійців. Цього разу малюнки дітей, сітки й смаколики доїхали до воїнів на запорізькому напрямку. Велика подяка працівникам садочку, які плетуть маскувальні сітки для потреб воїнів. Працюємо разом на нашу спільну перемогу, з усіх сил допомагаючи мужнім захисникам, заради майбутнього нашої країни.
7 серп. 2023

«ВзаємоДія»

«ВзаємоДія» – новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят
6 серп. 2023

Про проведення марафону “Присвята рідному місту”

Харків... Місто-герой. Місто інтелекту. Місто натхнення. Місто сили, з яким пов'язані наші мрії, плани та надії. Різний. Рідний. Квітучий. Сучасний. Єдиний. Незламний. З характером. Неповторний. Найкращий... У серці кожного з нас, незалежно від місцеперебування. У кожного з нас є свої причини любити рідне місто та пишатись ним. Водночас саме любов до нього робить нас справжніми харків'янами. З 2016 року у великій харківській родині школярів та освітян є традиція: з нагоди Дня міста зізнаватись у своїх почуттях Харкову, беручи участь у конкурсі “Присвята рідному місту”.
3 серп. 2023

До уваги педагогів!!!

Перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН на 2023/2024 навчальний рік
2 серп. 2023

УВАГА!!! СТВОРЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-МЕДІЙНУ РУБРИКУ «ЗАПИТАТИ У ФАХІВЦЯ» ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

Що є дієвим показником якості освітянського проєкту? Це відповідність вектора виконання основних заходів та спланованих активностей і реагування на запити та виклики, які неминуче з’являються під час роботи. Саме тому в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» створено інформаційно-медійну рубрику «Запитати у фахівця».
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.
31 лип. 2023

Дорожня карта Безпеки для Дошкілля

Фахівцями з питань дошкілля Українського інституту розвитку освіти розроблено Дорожню карту безпеки.
31 лип. 2023

МОН, ЮНІСЕФ і портал «Дія.Цифрова освіта» запускають новий освітній серіал «Бути ПОРУЧ» про підтримку психічного здоров’я

Війна в Україні спричинила великий стрес як у дорослих, так і в дітей. Докорінні зміни в житті, відчуття невизначеності та небезпеки, вимушене переміщення — все це дуже засмучує та посилює тривожність.
28 лип. 2023

28 липня українці святкують День Української Державності

День української державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.