18 черв. 2023

Увага!!! Замасковані вибухові пристрої!

Неуважність та нехтування правилами безпеки можуть вартувати вам життя!
16 черв. 2023

МОН України інформує: ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ВЗАЄМОДІЇ З БАТЬКАМИ

Міністерство освіти і науки інформує, що з 19 до 23 червня 2023 року відбудеться Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками, який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.
15 черв. 2023

15 червня кожного року відзначається важливе екологічне свято – Всесвітній день вітру

Наші вихованці дізналися багато цікавого: ми розповіли дітям про вітер (яким він буває?), про екологічні джерела електроенергії, дізналися де живе вітер, та ознайомилися з нетрадиційною технікою малювання мильними бульками.
14 черв. 2023

Консультація для педагогів!

Як планувати освітній процес легко та дієво використовуючи інтернет–ресурси та цифрові технології
13 черв. 2023

Знайомство з Яворівською іграшкою

Традиція дарувати дітям дерев'яні іграшки сягає своїм корінням у сиву давнину. Довгими осінніми та зимовими вечорами дідусі й татусі вирізьблювали своїм дітлахам іграшки-забавлянки з дерева.
12 черв. 2023

БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ТА БЕЗПЕРЕРВНІСТЬ ОСВІТИ В ДОШКІЛЛІ – ФОКУС УВАГИ НАУКОВЦІВ, УПРАВЛІНЦІВ ТА ПЕДАГОГІВ-ПРАКТИКІВ

Фахівці Асоціації працівників дошкільної освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти розробили Типову програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні, що затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2023 №702. Обсяг: 30 год (1 кредит ЄКТС).
11 черв. 2023

Рекомендації щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану

Одне з основних завдань, яке стоїть перед дошкільною педагогічною спільнотою - організувати освітній процес у ЗДО в літній період з максимальною користю для дітей, одночасно забезпечивши безпеку всіх його учасників.
9 черв. 2023

УВАГА!!! ШАНОВНІ ХАРКІВʼЯНИ!!!

Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина. У Харківській гімназії № 55 ХМР ХО (вул. Валентинівська, 13-Д, центральний вхід) та ХСШ № 62 ХМР ХО (вул. Вальтера, 2, центральний вхід) будуть працювати штаби гуманітарної підтримки постраждалим Херсонщини (режим роботи з 09.00 до 18.00 без вихідних).
9 черв. 2023

УВАГА!!! Правила безпечної поведінки на майданчиках

Травмування з дітьми відбувається через те, що батьки мало приділяють уваги безпеці дітей на ігровому майданчику. Забезпечити безпеку малюка на прогулянці цілком можливо, просто необхідно бути уважнішими та обережнішими. Дотримання правил поведінки на дитячому майданчику допоможе вам уникнути травм і збереже здоров’я вашої дитини.
8 черв. 2023

Нарада керівників закладів дошкільної освіти

08 червня 2023 року у Київському районі відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти комунальної форми власності.