21 черв. 2023

Пластилінографія – це корисно, цікаво, сучасно! Сьогодні вихованці закладу опанували техніку пластилінографії.

Заняття пластилінографіей сприяють розвитку таких психічних процесів, як: увага, пам'ять, мислення та розвитку творчих здібностей. Пластілінографія спряє розвитку сприйняття, просторової орієнтації, сенсомоторної координації дітей, тобто тих значущих функцій, які необхідні для успішного навчання в школі. Діти вчаться планувати свою роботу и доводити її до кінця. Займаючись пластилінографіей, у дитини розвивається вправність рук, зміцнюється сила рук, руху обох рук стають більш узгодженими, а рухи пальців диференціюються, дитина готує руку до освоєння такого складного навику, як письмо. Цьому всьому сприяє хороша м'язове навантаження пальців.
20 черв. 2023

Освітян запрошують до участі у Всеукраїнському тижні взаємодії з батьками

Міністерство освіти і науки інформує, що з 19 до 23 червня 2023 року відбудеться Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками, який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни (лист МОН від 15.06.2023 № 4/2022-23).
19 черв. 2023

Міжнародний день батька

У третю неділю червня y всьому світі відзначають День батька. У 2023-му році свято випадає на 18 червня. Міжнародний день батька — це свято на честь всіх татусів. Для українців воно має особливе значення, адже безліч наших татусів сьогодні захищають нашу країну від російського ворога зі зброєю в руках. Внаслідок війни та вимушеної міграції багато родин досі залишаються розділеними....Тож День батька 2023 в Україні сприймається дуже по-особливому.
19 черв. 2023

МОН ІНФОРМУЄ: ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ВІД ЗАГРОЗ В ІНТЕРНЕТІ: ПОРАДИ БАТЬКАМ

Згідно зі звітом організації Internet Watch Foundation за 2022 рік в інтернеті виявили найбільше за всі роки матеріалів категорії «А» про сексуальне насильство над дітьми. До цієї категорії входять матеріали з найжорстокішими видами сексуального насильства, що з 2020 року зросло в понад двічі. Водночас найбільше жертв – серед немовлят та дітей молодшого віку.
18 черв. 2023

Увага!!! Замасковані вибухові пристрої!

Неуважність та нехтування правилами безпеки можуть вартувати вам життя!
16 черв. 2023

МОН України інформує: ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ВЗАЄМОДІЇ З БАТЬКАМИ

Міністерство освіти і науки інформує, що з 19 до 23 червня 2023 року відбудеться Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками, який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.
15 черв. 2023

15 червня кожного року відзначається важливе екологічне свято – Всесвітній день вітру

Наші вихованці дізналися багато цікавого: ми розповіли дітям про вітер (яким він буває?), про екологічні джерела електроенергії, дізналися де живе вітер, та ознайомилися з нетрадиційною технікою малювання мильними бульками.
14 черв. 2023

Консультація для педагогів!

Як планувати освітній процес легко та дієво використовуючи інтернет–ресурси та цифрові технології
13 черв. 2023

Знайомство з Яворівською іграшкою

Традиція дарувати дітям дерев'яні іграшки сягає своїм корінням у сиву давнину. Довгими осінніми та зимовими вечорами дідусі й татусі вирізьблювали своїм дітлахам іграшки-забавлянки з дерева.
12 черв. 2023

БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ТА БЕЗПЕРЕРВНІСТЬ ОСВІТИ В ДОШКІЛЛІ – ФОКУС УВАГИ НАУКОВЦІВ, УПРАВЛІНЦІВ ТА ПЕДАГОГІВ-ПРАКТИКІВ

Фахівці Асоціації працівників дошкільної освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти розробили Типову програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні, що затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2023 №702. Обсяг: 30 год (1 кредит ЄКТС).