25 трав. 2018

Випускний в групі №4 "Зірочка".

Дорогі наші діти! Ви йдете у перший клас, І в такий день, звичайно, Дуже раді ми за вас!
17 трав. 2018

Всесвытный день вишиванки.

В групі старшого дошкільного віку пройшло цікаве заняття присвячене "Всесвітньомю дню вишиванки".
11 трав. 2018

Вітаємо переможця районного конкурсу "Київський очима юних".

Вітаємо Меркулова Матвія, вихованця старшої групи, який посів ІІІ місце в районному конкурсі "Київський очима юних".
20 квіт. 2018

"ЧОМУСИКИ 2018"

На базі нашого закладу пройшов щорічний інтелектуальний конкурс "Чомусики" серед дітей старшого дошкільного віку.
10 квіт. 2018

Свято Велидень!

В закладі пройшло тематичне заняття святкування свята Пасхи.
4 квіт. 2018

Всесвітній день здоров я!

В закладі пройшда розвага "Ми спортивні малюки". Активний рухливий відпочинок – запорука здоров’я і доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних вправ, уміння застосовувати набуті рухові навички в різних умовах.
2 квіт. 2018

Діти старшої групи "Зірочка" відвідали обласну дитячу бібліотеку.

Діти старшої групи ознайомились з винекненням Міжнародного деня дитячої книги.
22 бер. 2018

Діти старшої групи познайомились з інспектором сектору ювенальної превенції Київського відділу поліції ГУНП в Харківській області

В групі старшого віку "Зірочка" пройшла розвага "Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай".
12 бер. 2018

14 березня 2018 року з 16.00 до 18.00 на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області (вул. Шевченка, 220) відбудеться прийом голови Міської батьківської ради Манерко Лариси Миколаївни та голови Районної батьківської ради Баракат Олесі Олександрівни батьків учнів та вихованців закладів освіти Київського району
1 бер. 2018

Увага! Шановні батьки!

Прийом голови Міської батьківської ради Манерко Лариси Миколаївни та голови Районної батьківської ради Баракат Олесі Олександрівни, який було заплановано на сьогодні, 01 березня 2018 року з 16.00 до 18.00 (Харківська спеціалізована школа № 134), перенесено. Про дату, час та місце зустрічі буде повідомлено додатково.