8 лют. 2024

Нарада керівників закладів дошкільної освіти

08 лютого 2024 року у Київському районі відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти усіх типів і форм власності.
7 лют. 2024

ОГОЛОШЕННЯ!!!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
5 лют. 2024

Відеоролики для дітей, мінна безпека

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці
4 лют. 2024

Марафон "Добро починається з тебе"

У лютому Департамент освіти Харківської міської ради запрошує дошкільнят та їх батьків, вихователів долучитись до марафону «Добро починається з тебе» та у фото- й відеороботах повідати, як саме ви та члени вашої родини/колективу протягом лютого примножуєте добро у світі, даруєте свій час, надихаєте, даєте надію, віру та підтримку тим, хто цього потребує.
2 лют. 2024

«Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області».

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.
1 лют. 2024

Марафон "Добро починається з тебе"

Доброта, людяність, милосердя не мають кордонів, часових та вікових обмежень, просочують серце кожної людини на планеті. Їх ніколи не буває багато.
29 січ. 2024

29 січня День пам’яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут — саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. На державному рівні цей день почали відзначати з 2003 року. Щорічне вшанування пам’яті Герої Крут закріплено у Постанові ВРУ від 16 травня 2013 року «Про відзначення подвигу героїв бою під Крутами».
28 січ. 2024

Вітаємо!!!

На підставі рішення журі районного Конкурсу творчих робіт «Листівка захиснику України», визначено переможця від КЗ "ДНЗ № 66" — Парасочку Нікіту, в номінації «З Україною в серці» та нагороджено дипломом II ступеню Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.
26 січ. 2024

Зимовий день у закладі дошкільної освіти: створюємо безпечні умови

Безпека понад усе!!!
24 січ. 2024

Як діяти, якщо опинилися під завалами будівлі

Про те, як поводитися у такій ситуації, розповіли спеціалісти ДСНС України.