ЛАСКАВО ПРОСИМО!

РАДІ  ВІТАТИ  ВАС  НА  САЙТІ

Наш заклад дошкільної освіти  №66 працює з 1975 року.
Тисячі вихованців були його випускниками.
Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності дошкільного навчального закладу у 2018/2019 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань:

1.   Розпочати роботу з формування здоров’язберігаючої компетентності дітей через основи безпеки життєдіяльності.

2. Продовжувати роботу з розвитку комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільників шляхом впровадження в навчально-виховний процес інтерактивних методів та прийомів навчання.

3. Удосконалювати роботу з  патріотичного виховання дошкільників в контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.

ДОДАТКОВИХ ПЛАТНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ЗАКЛАДІ НЕМАЄ!

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/2dnz.jpg /Files/images/pedpresa.gif
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/_ A999.png
/Files/images/_ A998.jpg /Files/images/_ A9991.png
/Files/images/Форум.jpg

8 січ. 2019
Різдвяна розвага
В закладі пройшла різдвяна розвага для дітей всіх вікових груп.

26 груд. 2018
Зверніть увагу на те, що заклад працює 29 грудня 2018 року (субота) в звичайному режимі. А 31 грудня 2018 року та 01 січня 2019 року заклад не працює.

20 груд. 2018
Новорічні ранки
19 грудня та 20 грудня в усіх групах закладу пройшли новорічні ранки. Діти після свята отримали подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса

3 груд. 2018
Міжнародний день людей з особливими потребами
В закладі пройшли заходи присвячені Міжнародному дню людей з особливими потребами.

23 лист. 2018
Конкурс "Листівка захиснику України"
В закладі дошкільної освіти, серед дітей старшого дошкільного віку, проведено конкурс творчих робіт "Листівка захиснику України".

16 лист. 2018
Безпека на дорозі - безпека життя.
В закладі пройшли заходи щодо попередження та запобігання дорожньо-транспортного травматизму.