ЛАСКАВО ПРОСИМО!
РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ

вул. Григорія Сковороди, буд.94. м. Харків, 61024

Заклад дошкільної освіти № 66 працює з 1975 року.

Тисячі вихованців були його випускниками. Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності  закладу дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань.

Пріоритетні напрями діяльності ЗДО в 2023/2024 навчальному році:

1. Організація та підтримка безпечного освітнього простору.

2. Організаціія освітнього процесу у різних форматах і подолання освітніх втрат.
3. Партнерство у співпраці з батьками або законними представниками дітей.
4. Організаційно-методична підтримка педагогів ЗДО.

5. Організація в нових умовах атестації педагогічних працівників.

6. Посилення роботи з формування основ національної свідомості дошкільників шляхом розширення знань про Україну, її історію, культуру, природні багатства,  формувати соціально – громадянську компетентність дітей дошкільного віку. Сприяти подальшому удосконаленню культури українського мовлення засобами національно-патріотичного виховання за допомогою інформаційно-комунікативних технологій.

7. Впровадження та використання інноваційних технологій в роботі з дошкільниками.

21 квіт. 2024
Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності
Вперше цей День відзначений у 2002 році. Святкові заходи включають проведення акцій щодо підвищення рівня інформованості про творчість та інноваційну діяльність.

20 квіт. 2024
20 квітня - День вдячності волонтерам
Подяка волонтерам за їх відважність, доброту, безкорисливість та щиру допомогу армії, людям, які опинились в скрутному положенні, дітям, тваринам.

19 квіт. 2024
Флешмоб «White card»
Наші педагоги та вихованці отримали подяки та почесні грамоти за участь у встановленні Національного рекорду під час проведення Флешмобу «White card»