30 груд. 2023

Вітання директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко з прийдешнім Новим 2024 роком

Дорогі діти, шановні освітяни та батьки!
28 груд. 2023

Консультація для батьків. Дитячий апетит: хитрощі збалансованого харчування дитини

На які тільки хитрощі, виверти, можна навіть сказати, фокуси ні йдуть, часом, батьки і няні, щоб нагодувати малюка. Дитя сидить перед тарілкою заплаканої дитини, мами і тата розігрують спектаклі, танцюють і надягають ковпаки, тільки заради того, щоб їх улюблений синок чи донечка з’їли хоч ложечку. Багато навчилися ліпити з їжі потішні фігурки, викладати хитромудрі візерунки, прикрашати блюдо «карвінгом» (ажурно вирізані овочі або фрукти), скуповують яскравий посуд, роблю все, що в їх силах.
27 груд. 2023

Консультація для батьків

Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами
24 груд. 2023

Вітання з Різдвом Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Шановні освітяни, дорогі діти та батьки! Від щирого серця вітаю вас із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим!
22 груд. 2023

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

Задля того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями:
21 груд. 2023

10 оригінальних паперових прикрас для ялинки

До Нового року залишається дедалі менше часу. Імовірно, ви вже прикрасили ялинку. Однак на ній точно ще знайдеться місце для оригінальних паперових іграшок, які ми пропонуємо виготовити разом з дітьми. Зібрали для вас 10 майстер-класів зі створення різноманітних яскравих новорічних прикрас.
21 груд. 2023

Консультація для батьків “БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ВЗИМКУ”

Зимові прогулянки завжди приносять малюкам дуже багато радості. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли можна зліпити сніговика, пограти в сніжки і звичайно ж покататися на санчатах.
20 груд. 2023

До уваги батьків!!!

Обережно, ожеледиця!
19 груд. 2023

Підтримуємо територію закладу в чистоті

Не зважаючи на погоду, працівники закладу дошкільної освіти намагаються максимально підтримувати прилеглу територію садочка в чистоті.
18 груд. 2023

Подарунки до свят нашим захисникам

Співробітники та вихованці закладу дошкільної освіти №66 підготували для наших захисників подарунки!