ЛАСКАВО ПРОСИМО!

РАДІ  ВІТАТИ  ВАС  НА  САЙТІ

Наш заклад дошкільної освіти  №66  гуманітарного напрямку працює з 1975 року.
Тисячі вихованців були його випускниками.
Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності дошкільного навчального закладу у 2017/2018 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань:

1.     Продовжувати роботу щодо формування національно-патріотичного виховання дошкільників.
2.      Розвивати комунікативно-мовленнєву активність дітей дошкільного віку.
3.     Зміцнення фізичного здоров'я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.
ДОДАТКОВИХ ПЛАТНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ЗАКЛАДІ НЕМАЄ!

/Files/images/Форум.jpg

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

16 лют. 2018
Свято Масляної!
В закладі пройшла розвага для малят свято Масляної!

5 лют. 2018
ТИЖДЕНЬ НАУКИ!
З 05.02.2018 року по 09.02.2018 року в закладі в усіх вікових групах проводився тиждень науки.

26 січ. 2018
Виставка дитячих робіт "Зимова казка".
Діти старшого дошкільного віку відвідали виставку дитячих робт "Зимова казка", розташовану в методичному центрі Київського району.

18 січ. 2018
ІІ етпа конкурсу "Кращий вихователь Харківщини"
Вихователь раннього віку Каюмова Руслана Сергіївна прийняла участь у другому етапі конкурсу "Кращий вихователь Харківщини".

11 січ. 2018
В групі раннього віку пройшло цікаве заняття з психологом.
Ми з психологом займались, дуже весело ми грались.

5 січ. 2018
Різдво Христове!
У закладі пройшла розвага для дітей різдвяний святвечір.