ЛАСКАВО ПРОСИМО!

РАДІ  ВІТАТИ  ВАС  НА  САЙТІ

Наш заклад дошкільної освіти  №66 працює з 1975 року.
Тисячі вихованців були його випускниками.
Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності дошкільного навчального закладу у 2017/2018 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань:

1.     Продовжувати роботу щодо формування національно-патріотичного виховання дошкільників.
2.      Розвивати комунікативно-мовленнєву активність дітей дошкільного віку.
3.     Зміцнення фізичного здоров'я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.
ДОДАТКОВИХ ПЛАТНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ЗАКЛАДІ НЕМАЄ!

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/2dnz.jpg /Files/images/pedpresa.gif
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/_ A999.png
/Files/images/_ A998.jpg /Files/images/_ A9991.png
/Files/images/Форум.jpg

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

10 лип. 2018
Під час проведення ремонтних робіт в нашому закладі було зроблено капітальний ремонт в музичній залі та встановлено натяжну стелю в спальні групи №3 "Гномик".

6 лип. 2018
Проведення ремонтних робіт у закладі закінчено. 09 липня 2018 року ми раді Вас вітати в нашому садочку.

31 трав. 2018
Нагадуємо Вам про закриття нашого закладу з 01.06.2018 по 08.07.2018 на час проведення ремонтних робіт.

25 трав. 2018
Випускний в групі №4 "Зірочка".
Дорогі наші діти! Ви йдете у перший клас, І в такий день, звичайно, Дуже раді ми за вас!

17 трав. 2018
Всесвытный день вишиванки.
В групі старшого дошкільного віку пройшло цікаве заняття присвячене "Всесвітньомю дню вишиванки".

11 трав. 2018
Вітаємо переможця районного конкурсу "Київський очима юних".
Вітаємо Меркулова Матвія, вихованця старшої групи, який посів ІІІ місце в районному конкурсі "Київський очима юних".