ЛАСКАВО ПРОСИМО!

РАДІ  ВІТАТИ  ВАС  НА  САЙТІ

Наш заклад дошкільної освіти  №66  гуманітарного напрямку працює з 1975 року.
Тисячі вихованців були його випускниками.
Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності дошкільного навчального закладу у 2017/2018 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань:

1.     Продовжувати роботу щодо формування національно-патріотичного виховання дошкільників.
2.      Розвивати комунікативно-мовленнєву активність дітей дошкільного віку.
3.     Зміцнення фізичного здоров'я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.
ДОДАТКОВИХ ПЛАТНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ЗАКЛАДІ НЕМАЄ!

/Files/images/Форум.jpg

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

11 груд. 2017
Незабаром Новий рік, переступить наш поріг. То й Ви до нас завітайте, зі своїми діточками пограйте.

6 груд. 2017
Педагогічна година.
В рамках тижня правового виховання було проведено міні-брифінг «Дітям про їхні права», педагоги знаходили правильні відповіді для вирішення проблемних ситуацій щодо дотримання прав дітей.

4 груд. 2017
Тиждень права.
З 04 грудня 2017 року по 10 грудня 2017 року в закладі проводяться заходи з правового виховання дошкільників.

1 груд. 2017
Шановні батьки !
Запрошуємо Вас на батьківські збори 07 грудня 2017 року о 17.00 годині.

20 лист. 2017
Шановні батьки старшої групи №4 "Зірочка"!
Запрошуємо Вас на батьквські збори, які відбудуться 24 листопада 2017 року о 17:00 годині.

16 лист. 2017
Педагоічна рада.
В заклвді відбулось засідання педагогічної ради з теми "Національо-патріотичне виховання дітей дошкільного віку".