Навчальний процес

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

"ДИТИНА"
програма виховання і навчання дітей від двох до семи років
Програма містить орієнтовний зміст виховання і навчання дітей віком від трьох до семи років, метою яких є становлення особистості дитини через розвиток її психічних процесів.

Програма спрямована на гуманізацію виховного процесу; узгодження колективних, групових та індивідуальних форм і методів роботи. Переважає орієнтація на індивідуальну роботу з дітьми в усіх вікових групах.

При цьому враховуються висновки психологічної науки про роль різних видів діяльності та їх використання в роботі з дітьми різного віку, простежується зв'язок з традиціями народної педагогіки, фольклором, видами національного та світового мистецтва. Враховує вона і принципи інтеграції, системності, комплексності.

Порівняно з попереднім виданням цей варіант посібника суттєво оновлено: значно змінено структуру викладу методичних рекомендацій, внесено нові розділи - "Зростає особистість", "Народознавство в роботі з дошкільниками", "Психолог у дошкільному навчальному закладі". Зміст усіх розділів доповнено згідно з державними освітніми стандартами.