14 квіт. 2024

Інформація для вихователів

НУМО — це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. Розділ присвячений тому, як вихователю забезпечити якісний дошкільний розвиток у садочку. Тут ви знайдете: інтерактивний тест, завдяки якому ви дізнаєтеся, що у своїй роботі ви вже робите круто, а на які моменти треба звернути увагу; класифіковану бібліотеку корисних матеріалів, що включає вебінари, брошури, посилання та поради від дитячих психологів та міжнародних організацій; ECERS.
12 квіт. 2024

12 квітня — Всесвітній день авіації та космонавтики

Ця пам’ятна дата, присвячена першому польоту людини в космос, — особливий день для всіх, хто працює в космічній галузі. Міжнародний статус свято отримало у 1968 році на конференції Міжнародної авіаційної федерації. З 2011 року воно має ще одну назву — Міжнародний день польоту людини в космос. Таке рішення прийнято за резолюцією Генеральної Асамблеї ООН з нагоди 50‑річчя першого кроку в освоєнні космічного простору.
11 квіт. 2024

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ! ІНФОРМАЦІЯ МОН УКРАЇНИ! АСИСТЕНТ ДИТИНИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ В ЗДО

Асистент дитини з особливими освітніми потребами (ООП) у закладі дошкільної освіти — учасник освітнього процесу, який сприяє адаптації та соціалізації дитини в колективі. Його ключова роль — створити для дитини з ООП позитивне та комфортне навчальне середовище. Іншими словами, асистент дитини — її «провідник» упродовж навчання. Допомога, яка забезпечує інклюзивну освіту та індивідуальний підхід до потреб кожної дитини.
9 квіт. 2024

Шановні батьки!!!

10 квітня 2024 року о 16.00 відбудеться засідання районного батьківського клубу «Скарбничка мудрості». Тема заняття: Логіко-математичний розвиток - ігровий простір дитини вдома. Поради батькам.
8 квіт. 2024

ТРИВАЄ ДВОМІСЯЧНИК ДОБРОУСТРОЮ «ЗЕЛЕНА ВЕСНА» В КЗ "ДНЗ № 66» КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ

З метою поліпшення санітарного стану прилеглих територій та території закладу дошкільної освіти, працівниками, які перебувають у м. Харкові проводяться заходи з відновлення та доброустрою
8 квіт. 2024

МОН І ЮНІСЕФ ЗАПУСТИЛИ ВАЙБЕР-КАНАЛ ПРО ДОШКІЛЛЯ

Міністерство освіти і науки України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустили вайбер-канал «НУМО для дошкілля». Мета каналу — створити спільноту освітян дошкілля та сприяти важливим змінам у сфері промоції дошкілля, розвитку безпечного та інклюзивного середовища, а також підвищення кваліфікації.
7 квіт. 2024

Картки сили

Ігрові та терапевтичні картки для роботи із дітьми до 8 років від Світлани Ройз
6 квіт. 2024

Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку – це свято, якому ще немає 10 років, проте воно активно відзначається світовою спільнотою. Для цієї знаменної події була обрана дата 6 квітня. Свято було запроваджене представниками ООН з метою звернути увагу людства на важливість спорту та спортивних змагань для розвитку людства та створення мирних відносин. Спортивна активність – це запорука здоров’я та добробуту, а об’єднання різних націй навколо спортивних подій сприяє миру на нашій планеті.
4 квіт. 2024

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!

Про проведення флешмобу «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я
4 квіт. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року