ЛАСКАВО ПРОСИМО!

РАДІ  ВІТАТИ  ВАС  НА  САЙТІ

Наш заклад дошкільної освіти  №66 працює з 1975 року.
Тисячі вихованців були його випускниками.
Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності дошкільного навчального закладу у 2017/2018 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань:

1.     Продовжувати роботу щодо формування національно-патріотичного виховання дошкільників.
2.      Розвивати комунікативно-мовленнєву активність дітей дошкільного віку.
3.     Зміцнення фізичного здоров'я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.
ДОДАТКОВИХ ПЛАТНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ЗАКЛАДІ НЕМАЄ!

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/2dnz.jpg /Files/images/pedpresa.gif
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/_ A999.png
/Files/images/_ A998.jpg /Files/images/_ A9991.png
/Files/images/Форум.jpg

Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

17 трав. 2018
Всесвытный день вишиванки.
В групі старшого дошкільного віку пройшло цікаве заняття присвячене "Всесвітньомю дню вишиванки".

11 трав. 2018
Вітаємо переможця районного конкурсу "Київський очима юних".
Вітаємо Меркулова Матвія, вихованця старшої групи, який посів ІІІ місце в районному конкурсі "Київський очима юних".

20 квіт. 2018
"ЧОМУСИКИ 2018"
На базі нашого закладу пройшов щорічний інтелектуальний конкурс "Чомусики" серед дітей старшого дошкільного віку.

10 квіт. 2018
Свято Велидень!
В закладі пройшло тематичне заняття святкування свята Пасхи.

4 квіт. 2018
Всесвітній день здоров я!
В закладі пройшда розвага "Ми спортивні малюки". Активний рухливий відпочинок – запорука здоров’я і доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних вправ, уміння застосовувати набуті рухові навички в різних умовах.

2 квіт. 2018
Діти старшої групи "Зірочка" відвідали обласну дитячу бібліотеку.
Діти старшої групи ознайомились з винекненням Міжнародного деня дитячої книги.