ЛАСКАВО ПРОСИМО!

РАДІ  ВІТАТИ  ВАС  НА  САЙТІ

Наш заклад дошкільної освіти  №66 працює з 1975 року.
Тисячі вихованців були його випускниками.
Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності дошкільного навчального закладу у 2018/2019 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань:

1.   Розпочати роботу з формування здоров’язберігаючої компетентності дітей через основи безпеки життєдіяльності.

2. Продовжувати роботу з розвитку комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільників шляхом впровадження в навчально-виховний процес інтерактивних методів та прийомів навчання.

3. Удосконалювати роботу з  патріотичного виховання дошкільників в контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.

ДОДАТКОВИХ ПЛАТНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ЗАКЛАДІ НЕМАЄ!

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/2dnz.jpg /Files/images/pedpresa.gif
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/_ A999.png
/Files/images/_ A998.jpg /Files/images/_ A9991.png
/Files/images/Форум.jpg

Класна оцінка

9 лист. 2018
День писемності та мови
9 листопада, вихованці святкували День української писемності та мови, українського слова, яке «як проміння ясне», могутнє, «як хвилі буйні», палке, як блискавиці, ніжне, як мамині руки, здатне робити чудо і хвилювати найтонші струни людського серця.

1 лист. 2018
Виставка осінніх поробок
Осінь це чарівна,золота пора! В закладі провели виставку поробок із природного матеріалу. Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії.

24 жовт. 2018
Зустріч дітей старшої групи з працівниками патрульної поліції.
Під час зустрічі дітям нагадали правила дорожнього руху. Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійно вийде на вулицю - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавить багатьох неприємностей. Запам'ятай ці правила дорожнього руху.

16 жовт. 2018
Спортивні змагання "Перші кроки".
На базі ЗДО №66 пройшли спортивні змагання "Перші кроки" серед груп дітей старшого дошкільного віку ЗДО №66, ЗДО №101, ЗДО №222, ЗДО №397.

5 жовт. 2018
Виставка Дари осені.
Діти старшого дошкільного віку відвідали виставку "Дари осені" в ЗЗСО №36.

25 вер. 2018
Шановні батьки! Запрошуємо Вас на Перший сімейний форум.
Форум відбудеться 30 вересня 2018 року, з 10.30 до 17.00 в Palace Hotel Kharkiv ( пр. Незалежності, 2).