ЛАСКАВО ПРОСИМО!

РАДІ  ВІТАТИ  ВАС  НА  САЙТІ

Наш заклад дошкільної освіти  №66  гуманітарного напрямку працює з 1975 року.
Тисячі вихованців були його випускниками.
Кожного ранку із задоволенням ідуть малята в дім - доброти, світла і радості, де на них чекають привітні і творчі вихователі, для яких любов до дітей, є сенсом життя. Як живеться нашим вихованцям пропонуємо дізнатися завітавши до нас у садочок.

Враховуючи те, що пріоритетними напрямами діяльності дошкільного навчального закладу у 2017/2018 навчальному році є практична організація освітньої роботи відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компонету дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді  з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, педагогічний колектив буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань:

1.     Продовжувати роботу щодо формування національно-патріотичного виховання дошкільників.
2.      Розвивати комунікативно-мовленнєву активність дітей дошкільного віку.
3.     Зміцнення фізичного здоров'я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.
ДОДАТКОВИХ ПЛАТНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ЗАКЛАДІ НЕМАЄ!

/Files/images/Форум.jpg

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

6 лист. 2017
Підготовка до дня української писемності та мови.
Консультація з вихователями « День української мови у становленні рідної держави», « Патріотичний дух народу – у рідній мові!

30 жовт. 2017
Лист захистнику України!
Діти старшої групи відвідали районну виставку творчих робіт "Листівка захиснику України", яка розміщена в Харківському педагогічному ліцеї №4.

24 жовт. 2017
Осень золотава, до діточок у гості завітала.
В закладі пройшли розваги для дітей присвячені збору урожаю.

13 жовт. 2017
День захистника України!
В закладі з дітьми старшого дошкільного віку та їх батьками було проведено захід присвячений Дню захистника України!

10 жовт. 2017
День Цивільної оборони.
З метою формування у дітей навичків бережливого поводження з вогнем, свідоме відношення до дотримання правил пожежної безпеки в закладі проведено день цивільної оборони.

4 жовт. 2017
Спртивні змагання "Перші кроки"
В закладі пройшли спортивні змагання серед дітей старшого дошкільного віку "Перші кроки".