15 серп. 2023

Поради для батьків від ЮНІСЕФ: як подолати бар’єри та побудувати довірливі стосунки з дитиною.

Спільнотека ЮНІСЕФ в Україні пропонує буклет «Складна поведінка дитини: як знайти ключ до позитивних змін», який було розроблено в межах проєкту, що реалізується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
14 серп. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!! ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Серпневий дайджест курсів на Prometheus та Prometheus+ ОБИРАЙТЕ СВІЙ І РОЗПОЧИНАЙТЕ НАВЧАННЯ!
12 серп. 2023

Розроблено освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Освіта та піклування»

Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» розроблено освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Освіта та піклування» (Education & Care).
11 серп. 2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ І ОСВІТЯН ЩОДО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ТА ІНТЕРНЕТІ

Сучасні діти не уявляють світ без інтернету, соціальних мереж чи онлайн-ігор. В Україні 96% дітей віком 10-17 років постійно користуються інтернетом. Це формує світогляд дитини, впливає на сімейні стосунки, допомагає навчатися, розвиває уяву, змінює дитячу дружбу. Водночас онлайн-світ створює безліч ризиків для маленьких користувачів. Ділимося порадами з ґайдів для батьків від громадської організації #stop_sexтинг. Вони допоможуть налаштувати Instagram та Tik Tok дитини, зрозуміти правила поведінки у соцмережах та зробити користування гаджетом безпечним.
10 серп. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.
8 серп. 2023

Всеукраїнський флешмоб «Відкрий серце - подаруй тварині дім»

БФ "Щаслива лапа" запрошує всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському флешмобі «Відкрий серце - подаруй тварині дім», присвяченого Міжнародному дню безпритульних тварин 19 серпня.
8 серп. 2023

Працівники закладу дошкільної освіти всебічно підтримують українських бійців

Працівники закладу дошкільної освіти всебічно підтримують українських бійців. Цього разу малюнки дітей, сітки й смаколики доїхали до воїнів на запорізькому напрямку. Велика подяка працівникам садочку, які плетуть маскувальні сітки для потреб воїнів. Працюємо разом на нашу спільну перемогу, з усіх сил допомагаючи мужнім захисникам, заради майбутнього нашої країни.
7 серп. 2023

«ВзаємоДія»

«ВзаємоДія» – новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят
6 серп. 2023

Про проведення марафону “Присвята рідному місту”

Харків... Місто-герой. Місто інтелекту. Місто натхнення. Місто сили, з яким пов'язані наші мрії, плани та надії. Різний. Рідний. Квітучий. Сучасний. Єдиний. Незламний. З характером. Неповторний. Найкращий... У серці кожного з нас, незалежно від місцеперебування. У кожного з нас є свої причини любити рідне місто та пишатись ним. Водночас саме любов до нього робить нас справжніми харків'янами. З 2016 року у великій харківській родині школярів та освітян є традиція: з нагоди Дня міста зізнаватись у своїх почуттях Харкову, беручи участь у конкурсі “Присвята рідному місту”.
3 серп. 2023

До уваги педагогів!!!