Бесіди та поради щодо правил поведінки в умовах воєнного стану

http://kievskiy-ruo.edu.kh.ua/news/id/8984/vn/Примірний-алгоритм-дій-населення-за-сигналами-оповіщення/Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту "Увага всім", "Повітряна тривога"

Інформаційний комікс для дітей у воєнний стан

Посібники "Мінна безпека не без ПЕКа" та "Безпечний Пекосвіт" для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

Фізична безпека дітей під час війни. Правила поведінки в евакуації, на окупованих територіях і в зоні бойових дій

Онлайн-навчання з мінної небезпеки

Презентація про мінну небезпеку

Посібник «Супергерої безпеки»

Як підліткам самостійно убезпечити себе під час воєнних дій

Дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни», розроблена Міністерством культури та інформаційної політики

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.

Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!

Інформаційний комікс для дітей у воєнний стан

Онлайн-навчання з мінної небезпеки