Пластилінографія – це корисно, цікаво, сучасно! Сьогодні вихованці закладу опанували техніку пластилінографії.

21 черв. 2023
Заняття пластилінографіей сприяють розвитку таких психічних процесів, як: увага, пам'ять, мислення та розвитку творчих здібностей. Пластілінографія спряє розвитку сприйняття, просторової орієнтації, сенсомоторної координації дітей, тобто тих значущих функцій, які необхідні для успішного навчання в школі. Діти вчаться планувати свою роботу и доводити її до кінця. Займаючись пластилінографіей, у дитини розвивається вправність рук, зміцнюється сила рук, руху обох рук стають більш узгодженими, а рухи пальців диференціюються, дитина готує руку до освоєння такого складного навику, як письмо. Цьому всьому сприяє хороша м'язове навантаження пальців.

Наші роботи