11 черв. 2023
Одне з основних завдань, яке стоїть перед дошкільною педагогічною спільнотою - організувати освітній процес у ЗДО в літній період з максимальною користю для дітей, одночасно забезпечивши безпеку всіх його учасників.

Фахівцями Міністерства освіти і науки розроблені Рекомендації щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану (лист МОН від 31.05.23 № 4/1798-23 року), які пропонуються для використання в роботі. У документі зазначено, що одне з основних завдань, яке стоїть перед дошкільною педагогічною спільнотою - організувати освітній процес у ЗДО в літній період з максимальною користю для дітей, одночасно забезпечивши безпеку всіх його учасників. У разі впровадження дистанційної форми педагогам варто запропонувати батькам дітей раннього й дошкільного віку відеоматеріали та ресурсну підтримку, які дозволять у літній оздоровчий період продовжити цілеспрямовану систематичну освітню діяльність із розвитку малюків.