Казкові Іскорки з лялькового театру від ЮНІСЕФ допоможуть дошкільнятам опанувати ключові життєві навички

27 трав. 2023
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України запустили ляльковий театр «Іскорки суперсил» для підтримки розвитку й навчання дітей віком від 3 до 6 років в умовах призупинення освітнього процесу в дитячих садочках через війну. Через інтерактивну гру з казковими персонажами діти навчаться краще ладнати з однолітками та дорослими, розуміти свої емоції, дізнаються більше про навколишній світ, здорове харчування та безпечну поведінку, розвиватимуть креативність.

«Ляльковий театр від ЮНІСЕФ допоможе дошкільнятам здобувати суперсили — важливі життєві навички, які знадобляться їм зараз і в дорослому житті, — наголосив заступник голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Дуглас Хейгеман. — Ранні роки визначають подальше життя й реалізацію потенціалу дитини. Для нас важливо надати батькам, опікунам і вихователям додаткові та альтернативні навчальні ресурси для щоденного розвитку дітей дошкільного віку, що особливо важливо в умовах війни».

Всі матеріали, розроблені експертами ЮНІСЕФ в Україні, вже доступні на платформі НУМО в розділі «Іскорки суперсил». Батьки і вихователі зможуть безкоштовно завантажити готові сценарії або створити власні, використовуючи інструменти лялькового театру.