СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

14 лют. 2024
День святого Валентина щорічно відзначають 14 лютого.

Чому таке романтичне свято почали відзначати посеред зими, а не, наприклад, навесні? Все стає ясно, якщо розібратися, хто такий святий Валентин.

Є дві легенди появи свята. Згідно з першою, Валентин був польовим лікарем і священником за часів імператора Клавдія II. Він таємно від римської влади освячував шлюби римських солдатів - їм забороняли одружуватися, бо це заважало службі Римській імперії. Валентина згодом стратили 14 лютого 269 року. У 494 році папа Римський проголосив служителя святим і встановив звичай - вважати цей день святом великомученика Валентина.

За іншою легендою, Валентин був римським патрицієм і потай проповідував християнство. У свою віру він звернув слуг, яких вирішено було стратити. І, щоб полегшити страждання приречених, написав їм підбадьорливі листи у формі червоних сердець. В результаті сам же Валентин проміняв своє життя на життя слуг.

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це унікальне почуття і стан душі. Про неї написано і сказано так багато, що здавалося б нічого нового вже сказати просто не можливо. Якщо зазирнути в історію походження цього, без перебільшення - унікального свята, то можна помітити безліч суперечностей, проте, за даними проєкту DilovaMova.com, свято є, свято любимо і поважаємо в народі, його очікують і воно хвилює багатьох з нас.

Традиційно цього дня, діти дарували "валентинки" у формі серця, своїм батькам, друзям, педагогам. Вихованці КЗ «ДНЗ № 248» із радістю залучилися до виготовлення «святкових валентинок», для своїх рідних. Також діти створювали листівки в патріотичних кольорах для військових ЗСУ, в яких написали всі свої побажання для наших захисників.

Цікаві завдання до дня Святого Валентина