ПРО УЧАСТЬ ВИХОВАНЦЯ КЗ «ДНЗ № 66" У КОНКУРСІ МАЛЮНКІВ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ «МАЙБУТНІЙ МІЛЬЙОНЕР», ЯКИЙ ПРОХОДИВ З 30 ЖОВТНЯ ПО 3 ЛИСТОПАДА

21 лист. 2023
Фінансова грамотність дає змогу формувати важливі та корисні навички, які дітлахи можуть почати опановувати вже змалечку. Що раніше дитина почне знайомитися з фінансами, то простіше їй буде приймати зважені та ефективні фінансові рішення, що є запорукою досягнення особистої фінансової стійкості та добробуту в майбутньому.

Конкурс малюнків для дошкільнят «Майбутній мільйонер»! проходив під час святкових заходів Національного банку України до Тижня заощаджень, і вихованець  КЗ «ДНЗ № 66» прийняв в ньому  участь. Дякуємо педагогу Слиш О.М. та батькам, що залучаєте дітей до творчого світу фінансової грамотності.

Вихованець старшої групи "Зірочка" Парасочка Нікіта намалював грошові квіти України в нетрадиційній техниці "Фроттаж"

Вітаємо нашого переможця!

Робочий зошит «Свинка Скарбничка та гроші».  https://cutt.ly/YwY4cJ2J

Дякуємо  учаснику за виявлений інтерес, творчі зусилля та креативну ідею!