Вітання з Днем працівників освіти директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко

1 жовт. 2023
Цієї оксамитової осінньої пори зустрічаємо своє професійне свято ми – працівники освіти. Це свято всіх, хто допомагає дітям відкривати скарбницю знань, науки, мудрості. Хто вчить їх пізнавати світ, прищеплює їм справжні цінності, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Шановні колеги, прийміть щирі вітання з Днем працівників освіти!

Наші педагоги мають чим пишатись. Попри складну ситуацію учні отримали якісні знання, про що свідчать високі результати випускників шкіл із зовнішнього незалежного оцінювання, призові місця під час захисту наукових робіт Малої академії наук, перемоги на міжнародних і всеукраїнських олімпіадах та конкурсах.

Пишаюся вами! Пам’ятаймо, що напружена щоденна праця педагога наближає нас до Перемоги, а освіта Харкова обов’язково стане сильнішою після теперішніх випробувань!

Щастя, добра, благополуччя вам і вашим родинам! Перемоги нам усім!

З любов’ю та повагою
   Директор Департаменту освіти                          О.І. Деменко