Вітання директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко з початком навчального року та Днем знань

1 вер. 2023
У перший осінній день у Харкові в освітніх закладах лунають перші дзвоники, сповіщаючи про старт навчання для школярів. Щиро вітаю освітянську родину із початком 2023/2024 навчального року та Днем знань!

Другий рік поспіль ми розпочинаємо навчальний рік у прифронтовому місті. Завдячуючи Збройним Силам України маємо змогу навчати дітей, виховувати справжні особистості та плекати в їхніх серцях любов до рідної землі.
   Дорогі учні! Доля розкидала вас по всьому світові, проте, де б ви не були, пам’ятайте, що вас люблять і чекають у рідній школі! Бажаю всім вам у новому навчальному році оптимізму, енергії, віри в себе та непідробного інтересу до знань!
   З особливим трепетом звертаюся до першокласників, які роблять перший крок у шкільне життя, – хай ваш шлях дорогою Знань буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним.
   Не менш важливим перший день навчального року є й для випускників. Бажаю вам наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Пишаюся нашою молоддю та дякую за їхнє виховання саме вам, шановні батьки та дорогі освітяни!
   Дорогі колеги, попереду на нас чекає велика робота. Покладаюся на ваші мудрість, людяність та професіоналізм. Вірю, що разом ми зможемо подолати всі виклики, що стоять перед освітою.
   Нехай новий навчальний рік стане роком ПЕРЕМОГИ, професійних досягнень, відкриттів та особистих звершень.

З любов’ю та повагою
   Директор Департаменту освіти                          О.І. Деменко