Освітян запрошують на безплатний курс інструкторів з протимінної безпеки

15 серп. 2023
Внаслідок сучасних подій, Україна – одна з найзамінованіших країн світу. Навчання ризикам, що повʼязані з вибухонебезпечними продуктами, відтепер важливий і базовий елемент освіти сучасних українців і українок. Фахівці EdCamp Ukraine запрошують освітян, батьків і всіх охочих на безплатний онлайн-курс “Учительству про мінну небезпеку: навчитися та навчити інших поводитися безпечно”.

Внаслідок сучасних подій, Україна – одна з найзамінованіших країн світу.

Навчання ризикам, що повʼязані з вибухонебезпечними продуктами, відтепер важливий і базовий елемент освіти сучасних українців і українок. Фахівці EdCamp Ukraine запрошують освітян, батьків і всіх охочих на безплатний онлайн-курс “Учительству про мінну небезпеку: навчитися та навчити інших поводитися безпечно”.
   Програма навчання з протимінної безпеки складатиметься з двох модулів, кожен з яких триватиме 90 хвилин:
   • 22 серпня (вівторок) з 17:00 до 18:30 – перший модуль: присвячений власній безпеці та необхідній базі знань для дорослої людини;
   • 23 серпня (середа) з 17:00 до 18:30 – другий модуль: розрахований на освітян, які працюють з дітьми й учнівством різного віку, та надає базові інструменти й підходи до навчання безпечній поведінці на територіях, забруднених вибухонебезпечними залишками війни.
   Зареєструватися на курс можна до 19 серпня.
   Реєстрація дає право участі в обох модулях навчання, але не передбачає отримання документа про підвищення кваліфікації.
   Для отримання безкоштовного сертифіката про підвищення кваліфікації педагогічних працівників, необхідно обов’язково до 21 серпня подати заявку на проходження даної програми підвищення кваліфікації на платформі «EdWay» за покликанням.
   Програма підвищення кваліфікації відповідає всім вимогам МОН.