Всеукраїнський флешмоб «Відкрий серце - подаруй тварині дім»

8 серп. 2023
БФ "Щаслива лапа" запрошує всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському флешмобі «Відкрий серце - подаруй тварині дім», присвяченого Міжнародному дню безпритульних тварин 19 серпня.

Мета флешмобу – прояв підтримки гуманного ставлення до тварин, привернення уваги суспільства до питання "усиновлення тварин з притулків".

Для участі у флешмобі необхідно:

Намалювати разом з дітьми крейдою на асфальті зображення (будинок + малюнок серця + малюнок кота або/та собаки). За бажанням можна додати навколо напису додаткові елементи. Замість зображення серця можна розмістити дітей, так, щоб вони утворили серце.
 Сфотографувати або зняти коротке відео дітей з дорослими (за бажанням) на тлі цього малюнку. Фото має бути чітким, щоб на ньому було добре видно створений малюнок.
 Викласти фото або відео  в будь-якій соціальній мережі (facebook, instagram тощо). У публікації вказати назву флешмобу "Відкрий серце - подаруй тварині дім" та додати хештеги #happypaw #bioetika #візьмизпритулку.
Перед залученням дітей до флешмобу, ми радимо обговорити з ними тему безпритульних тварин та важливості "всиновлення" собак та котів з притулків. Для цього ви можете використати матеріали з нашого сайту - https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials