6 трав. 2024

Консультація для батьків «Основи безпеки життєдіяльності дітей під час воєнного стану»

Шановні батьки та інші члени родин наших вихованців! На жаль, війна внесла свої корективи у наше життя та поставила під загрозу те, що ми всі так бережно плекали — щасливе дитинство наших вихованців.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Проведення «Тижня безпеки дитини» та поліпшення якості освітньої роботи з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях з 06.05.2024 по 10.05.2024 року
6 трав. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! ДЕНЬ РОЗМАЛЬОВКИ!

6 травня відзначається веселе свято – День розмальовки. Ці прості книжечки – прекрасний спосіб самовираження, дозвілля та зняття стресу. За їх розфарбовування беруться з великим захопленням не лише діти різного віку, а й дорослі. Розмальовки заспокоюють, розвивають уяву та фантазію.
5 трав. 2024

Вітання з Великодніми святами начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої

Шановні освітяни, діти та батьки, з радістю вітаю Вас з найсвітлішим святом - Великоднем! Від щирого серця бажаю міцного здоров'я, невичерпної енергії і безмежного щастя. Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки мир, перемогу, спокій, затишок та добробут, наповнять серце добром і милосердям! Хай цей день буде часом злагоди та гармонії в сімейному колі, часом радісних зустрічей і теплих спільних моментів з рідними та близькими. Хай віра у велике добро супроводжує вас у всіх справах і дарує натхнення для досягнення нових вершин. Всім мирних свят, добрих новин, щедрого великоднього кошика! Христос Воскрес!

5 травня — Міжнародний день боротьби за права інвалідів

Міжнародний день боротьби за права інвалідів світова спільнота відзначає щороку 5 травня. Він покликаний звернути увагу людей на проблеми, пов'язані із захистом прав людей з обмеженими можливостями. Свій початок історія «міжнародного дня боротьби за права інвалідів» бере 5 травня 1992 року. У цей день 1992 року люди з обмеженими можливостями з 17 країн одночасно провели перший Загальноєвропейський день боротьби за рівні права і проти дискримінації інвалідів. З того часу подібні заходи проводяться кожне п’яте травня.
5 трав. 2024

Великдень — найважливіше та найурочистіше християнське свято.

Це свято щороку відзначається в різні дати, визначені за особливою церковною системою — Пасхалією. Незмінним залишається день тижня, в який святкують Великдень — неділя.
3 трав. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! 3 травня — День кондитера

Це один з “найсолодших” днів року — професійне свято майстрів, які намагаються зробити наше життя смачним і радісним, — кондитерів.
2 трав. 2024

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!!!

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
2 трав. 2024

1 трав. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Запрошуємо Вас долучитися до проведення Національної руханки у вишиванках «Дякую ЗСУ»