16 трав. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! 16 травня - День вишиванки

День вишиванки, який традиційно відзначається в третій четвер травня, єднає українців незалежно від їхньої статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів. Це — відносно нове народне свято, яке покликане сприяння єдності й культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.
15 трав. 2024

Навчаємося мінної безпеки всією родиною

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.
14 трав. 2024

УВАГА!!! Національна руханка у вишиванках "Дякуємо ЗСУ"

До уваги працівників, батьків і дітей!!!
14 трав. 2024

Кір в Україні: як вберегтися

Кір — одне з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Morbillivirus, вірус кору, швидко передається від хворої людини повітряно-крапельним шляхом. Вірус може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.
13 трав. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Знання про країну й місце проживання, державні символи, історію та свята, усвідомлення себе як громадянина, пізнання розмаїття навколишнього світу поза межами сім’ї.
12 трав. 2024

День матері в Україні.

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.
10 трав. 2024

Відеоролики для дітей, мінна безпека

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці
10 трав. 2024

Всесвітній день руху для здоров’я

Всесвітній день руху для здоров’я (World Move for Health) – щорічна глобальна ініціатива сприяння фізичній активності, що фінансується Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) із широким залученням громадських організацій у всьому світі.
9 трав. 2024

День Європи

День Європи, що святкується 9 травня, присвячений миру та єдності країн Європейського союзу. Інша його назва – День декларації Шумана.
8 трав. 2024

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня українці вшановують День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це свято перейменоване з радянського Дня перемоги під час декомунізації у 2015 р. та перенесене на 8 травня. Мета таких змін – переосмислення тих подій і зміна акценту зі святкування на вшанування конкретних людей, які боролися з фашистською навалою.